wavy-eyebrows
Dalgalı Kaş Modası(Wavy Eyebrows):
Selamlar gün geçmiyor ki Instagram aleminde yepyeni bir trend ortaya çıkmasın.Bunların bir kısmı oldukça sevilirken bir kısmından nefret ediliyor.Dalgalı kaş(wavy eyebrows) bir kaç hafta önce makyaj sanatçısı Jessica Brodersen tarafından uygulandı ve daha sonra bu akım bir çığ gibi büyüdü.Sadece yabancı bloggerlar tarafından değil artık Türk bloggerlar da bu akıma kendi yorumlarıyla katılmaya başladı.Yukarıdaki resimde @leduscha.makeup ın trendi kendi tarzında uygulamasını görüyorsunuz.

Bazen photoshop uygulayarak bazen jel eyelinerlar ve tutkallar kullanılarak bloggerlar tarafından farklı çalışmalar ortaya çıktı.Gelen yorumlardan bir kısım insanın bu akımdan nefret ettiği anlaşılıyor fakat artık klasik makyaj tarzlarından sıkılmış farklı bir grupta bu trendi büyük zevkle resimlemeye devam ediyor.
wavy-lipstick

Durum sadece dalgalı,yamuk yumuk kaş modasından çıktı artık dalgalı dudaklar,allıklar,eyelinerlar yapılmaya başladı.

Bu tür olağan dışı makyaj trendlerini evlerimizin dışında uygulamak çok zor.Ama gelecekte nelerin sokağa taşınacağını bilemeyiz.Bu akım özellikle düzgün çizgiler çekmekte zorlanan arkadaşların işine çok yarayacak gibi duruyor.

Ben bu akımı,ortaya çıkan yaratıcı fikirleri çok eğlenerek takip ediyorum.Gelecekte nelerin moda olacağını merak etmeden duramıyorum.Peki siz dalgalı kaş(wavy eyebrows) modası hakkında ne düşünüyorsunuz?Çok kötü olduğunu düşünerek tahammül edemeyen kesimden misiniz yoksa yeniliklere açık olan kesimden misiniz?Kibarlık ölçüsündeki bütün eleştirilerinizi yayınlayacağım.Sevgiler...

35 Yorumlar

 1. Baya değişik bi trend ya ben alışamadım :D

  YanıtlaSil
 2. Ben yaptım ama çok beğendiğimi söyleyemem.Aslında bunlar biraz dikkat çekilsin diye çıkmış trendler olduğunu düşünüyorum.Ama denemedik demeyiz.Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın ama güzel duruyor bazı makyajlarda

   Sil
 3. Maraqlıdır amma mənimki onsuzda çox nazikdi. İnsan qaşına oxşasın sonra dalğalısını fikirləşərəm.😁 Maraqlı yazı olub😊☺

  YanıtlaSil
 4. yeteneğim olsa denemek isterdim nasıl görünürüm bu kaşlarla acaba :) söylediğin gibi sokakta kullanılacak bir trend değil ama Ledushca nın güzel gözlerine bu trend bile çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 5. İnsanlar kendilerini çirkinleştirme yoluna girdiler.sonu hayırlı değil bu gidişatın.

  YanıtlaSil
 6. Yazmasaydın, sadece aykırı reklamlar için yapıldığını sanırdım. Karşıma gelse önce şaşırırım, sonra:"Hangi sanat dalıyla meşgulsünüz?" derim..

  YanıtlaSil
 7. Yeniliklere açığım ama bu trend hiç bana göre değil :)

  YanıtlaSil
 8. Ben bu akımı çok eskiden beri yamuk yumuk eye liner'ımla zaten uyguluyordum :) Şaka bir yana ben hiç beğenmeyen guruptayım sanırım. Zaten ben biraz obsesifim yamuk tablolara filan dayanamam. Bunları da düzeltesim geldi.:)

  YanıtlaSil
 9. Ben kendime yakıştıramasam da başkalarında çok beğeniyorum kelebeğim :) Harika olmuş çalışmalar, emeğine sağlık öpüyorum çok <3 :)

  YanıtlaSil
 10. Dalgalı kaşlarını bu arada Instagram'da çok rastlıyorum. Pek benlik değil ama yakışan da yapsın ne yapalım :)

  YanıtlaSil
 11. Dalgalı kaşlara bu aralar Instagram'da çok rastlıyorum. Pek benlik değil ama yakışan da yapsın ne yapalım :)

  YanıtlaSil
 12. Merhabaa :) Blogunuzu deeptone sayesinde keşfettim ve takibe aldım. Ben de beklerim :)

  gulmekicinagla.blogspot.com

  YanıtlaSil
 13. Yok artık dedım dalgalı kaş modasına

  YanıtlaSil
 14. Yenilik açısından bence gayet kreatif bir tarz <3 Çoğu kişinin bu şekilde dışarıya çıkacağını sanmıyorum. Fotoğraf çekimleri için hoş, ama günlük kullanımda yeri olmayacak bence <3

  YanıtlaSil
 15. Çok yaratıcı bence kim bilir daha neler göreceğiz :)

  YanıtlaSil
 16. ben sevmedim bu akımı, genelde çirkin görünüyor

  YanıtlaSil
 17. AA bu modayı ilk defa duydum. Özellikle dalgalı kaşı hiç beğenmedim. Ama yaygınlaştıkça belki alışırım ☺️

  YanıtlaSil