Selamlar  uzun süredir kullanmama rağmen Maybelline Affinitone Kapatıcımı bloguma yazmadığımı fark ettim.Ürünümüz gayet şık ve kullanışlı bir ambalaja sahip.Bendeki rengi 02 natural.
Ürünün seveni kadar sevmeyenide mevcut.Benim göz altlarımda ya da yüzümün diğer bölgelerinde öyle çok büyük bir problem yok.Bu yüzden bu kapatıcı bana fazlasıyla yetiyor.Aydınlatıcı olarak da kullanıyorum.Yüzüme aydınlık ve sağlıklı bir görünüm veriyor.Son derece hafif ve akışkan yapısı olması uygulama kolaylığı sağlıyor.
Eğer sivilcesiz bir cildiniz varsa,göz altlarınız fazla mor degilse sevebilirsiniz diye düşünüyorum.Göz altı morluklarında çok işe yarıyacağını düşünmüyorum ama sivilce izlerini kapatma konusunda memnun kalanlar var.Ben bu ürünü severek kullanıyorum.Dediğim gibi sorunlu bir cildim yok ve verdiği aydınlık görüntüyü seviyorum.Sevgiler...
OLUMLU ÖZELLİKLERİ:Sorunsuz ciltler için hafif yapılı bir ürün,sağlıklı bir görünüm veriyor.
OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ:Kapatıcılığı düşük.

24 Yorumlar

 1. benim deneyebileceğim bir ürün o halde :)

  YanıtlaSil
 2. Ben çok severek kullaniyorum benimde gozaltlarim çok problemli değil hafif bir kapatma ve verdiği aydınlık yeterli oluyor

  YanıtlaSil
 3. bunu hiç denemedim ama aklımda olsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Göz altlarınız sorunlu değilse denenebilir:))

   Sil
 4. Ben de uzun suredir bu kapaticiyi kullaniyorum. son zamanlarda elim pek gitmiyor ama seviyorum. Kapaticilik gerektirecek benimde cok problemim yok yetiyor banada.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birde oldukça bereketli bir ürün kolayca bitmiyor:))

   Sil
 5. Orta ayarda sevdiğim bir kapatıcıydı ancak benimki çok çabukmu bozuldu yoksa bozukmu aldım bilemiyorum ekşi ekşi kokuyordu fazla kullanamadım sevdiğim halde..

  YanıtlaSil
 6. ben de kullanıyorum bu kapatıcıyı gayet memnunum

  YanıtlaSil
 7. Ben de çok severek kullanmıştım

  YanıtlaSil
 8. Maalesef dediğin gibi kapatıcılığı düşük =(

  YanıtlaSil
 9. Kapatıcılarda en sevmediğim şey, zaten kuru ve mat olan göz çevremi daha mat göstermeleri... Acaba bu kapatıcının duruşu da mat mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim göz çevrem yağlı hiç farketmedim mat bir duruş

   Sil
 10. Postu resmen kafamı sallayarak okudum :) Her cümleye katılıyorum. Kapatıcılığı maalesef çok zayıf..

  YanıtlaSil
 11. Ah su göz alti morluklarim :( Ellerine saglik yazin icin canim :)

  YanıtlaSil