-->

adsense

12 Aralık 2012 Çarşamba

DEXERYL KREM

Bu kremi Fransadan bir arkadaşım getirdi duyduğuma göre oralarda bayağı ünlüymüş ayak topuklarına kullanıyordu arkadaşım ama netten araştırınca kuru olan her bölgeye kullanılabilineceğini öğrendim türkiyedede bazı sitelerde satılıyor ve  oldukça ucuz 12.50 tl civarı üstelik 250 g ve çok uzun süre kullanabiliyorsunuz hakikaten topuklarımı yumuşattı nemlendiriciliğinden memnun kaldım.Aşırı kuru ve hassas bir cilde sahipseniz beğeneceğinizi düşünüyorum.Yalnız kokusu benim çok hoşuma gitmedi,naylon kokusu gibi bir kokusu var ama çok hafif birde elinize sıkarken çok dikkatli olmalısınız çünkü çok sıvı ters çevirir çevirmez hemen fazlasıyla dökülüyor.Hafif ama etkili bir krem aynı zamanda uygun fiyatlı yani denemeye değer.


Resim Google görsellerden alınmıştır.

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.