İnsanlar arasındaki en büyük sorun iki cinsin birbirinin hareketlerini,davranışlarını,düşüncelerini anlamaması,karşı cinsin kafasının işleyiş tarzına akıl erdirememesidir.
Özellikle evlenme çağına gelmiş gençler arasında kendi eşlerini seçme aşamasında kafalar iyice karışır."Neden böyle dedi?,Ne yapmak istiyor?,Bana karşı ilgisi var mı?"Bu türlü düşünceler güzelim gençlik çağımızın tümünde aklımızdadır.

İlker Özmestçi daha önce yazmış olduğu "İstanbul Erkeği" adlı kitabın ardından şimdi de kadınların erkeklerin düşünüş,davranış,yaşayış tarzını daha iyi anlamasına yardımcı olabilecek etkileyici bir kitap olan "Bittin Oğlum Sen"ile karşımıza çıkıyor.Kitap romantik ve mizahi bir dille kadın erkek ilişkilerini irdeliyor.

Destek yayınlarından çıkan 224 sayfalık kitabı insan sıkılmadan,büyük keyifle okuyor.Ben sadece bir buçuk günde bitirdim bu kitabı.Özellikle genç arkadaşların ilgisini daha çok çekeceğini düşünüyorum.Yazar son derece yalın bir dil kullanarak ve yaşanmış hikayelerden örnekler alarak ortaya son derece eğlenceli ve yararlı bir kitap ortaya çıkarmış.Kitabın fiyatı 17 lira ve şunu söylemek isterim ki şimdiden Bestseller listesine girmiş.
Bir kitap eğer imzalıysa benim için çok daha değerlidir.Hayatım boyunca saklayacağım bu ilgi çekici kitabı okuduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum.Yeni kitaplarınızı okumak için sabırsızlanıyorum İlker Özmestçi.Sevgiler...

13 Yorumlar

 1. mutlaka okuyacağım İstanbul Erkeği'ni çok sevmiştim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onuda ben okumadım rastladığımda mutlaka alacağım:))

   Sil
 2. Yani kısaca; erkekler marstan kadınlar venüsten :)))
  Kitabı herkese tavsiye edelim o halde kelebekçim :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de istiyorum imzalısından bi tane :)

  YanıtlaSil
 4. Kitabın kapağı çok hoşuma gitti.Çok meraklandım.Teşekkür ederim*-*
  Takipteyim artık bende beklerim *-*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu arada görmediniz sanırım mim'ledim sizi *-* Cevapları sabırsızlıkla bekliyorum *-*

   Sil
  2. Aklımdaydı yorumları cevaplayıp hemen bakacaktım hazırlamaya başlıyorum bile:))

   Sil
  3. Sabırsızlıkla bekliyorum *-*

   Sil
 5. Benim de tanıtımını çok gördüğüm bir kitap... Yazın okumak için ideal gibi... :)

  YanıtlaSil