-->

adsense

4 Haziran 2014 Çarşamba

The Balm - Time Balm Kapatıcı

Bu gün size çok fazla yorumlanmış bir ürün olan The Balm markasına ait Time Balm adlı kapatıcıyı anlatmak istiyorum.7,5 gramlık kavanoz şeklinde hoş bir ambalajı var ürünün ama doğrusu markanın diğer ürünlerinin cici ambalajlarını düşününce bu çok zayıf geldi bana.İçindeki süngeri kullanmayı denemedim bile sevmiyorum ürünlerin içinden çıkan kendi süngerlerini.
Ürün oldukça katı bir kıvama sahip ama uygularken krem kadar rahat alabiliyorsunuz ve parmaklarınızın ısısıyla rahatça eriyor.Uzun süre kullanabiliyorsunuz ne kadar zamandır kullanıyorum daha oyuk bile oluşmadı üzerinde.Ben parmaklarımı kullanarak yüzüme uyguluyorum az bir miktar yeterli oluyor.Kapatıcılığı orta ayar yalnız bir süre sonra cildim kuru olduğu için pütürlü bir görünüm ortaya çıkıyor.Yağlı cilde sahip olanlar severek kullanabilir bence.
Aydınlatma gibi bir etkisi yok ürünün.Bendeki lighter than light rengi.Çizgilerde birikme yapma gibi bir sorunla karşılaşmadım.Ürün çok hafif rahatsız etmeyen bir kokuya sahip.Eğer almak isterseniz ve Gratis olmayan bir yerde yaşıyorsanız sizi ŞURADAN alalım.Bir daha alırmıyım sanmıyorum kapatıcı arayışlarım hala devam ediyor.Peki siz bana hangi kapatıcıyı tavsiye edersiniz?Sevgiler...

2 yorum:

  1. Bu kapatıcıyı ben de merak ediyordum.Alıp almama konusundaki tereddütlerimi sayende gidermiş oldum :))

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.