-->

adsense

22 Eylül 2014 Pazartesi

MELEK ÖĞRETİLERİ-AKSU BÜYÜKATLI

  Selamlar bugün size yeni okumayı bitirdiğim etkileyici bir kitaptan bahsetmek istiyorum.Kitabımız Nokta Kitap tarafından yayımlanmış.256 sayfa olan kitabı gerçekten bir solukta bitirdim.

Kitabımızın yazarı Aksu Büyükatlı  melekler hakkında bilmemiz gereken her şeyi son derece samimi bir dille anlatmış sanki bir dostla muhabbet eder gibi...Kitabın içinde başmelekler hakkındaki efsanelerden tutunda bazı yaşanmış mucizelere kadar farklı,ilginç,merak uyandırıcı bir çok tecrübe aktarılmış.Ayrıca meleklerinizle nasıl bağlantıya geçebileceğiniz,bir takım meditasyon teknikleri,şifa çalışmaları,dünyamızda çekilmiş melek resimleri gibi gerçekten ilginç bölümlerden oluşturulmuş kitabımız.Ben en çok cennet ve cehennemin nasıl olduğu hakkında verilen bilgileri sevdim.Birde yeryüzü katları efsanesi gerçekten çok ilgimi çekti.

Duyduğuma göre yazarımızın melekler hakkında bir kaç kitabı daha varmış.Ben bu kitabı tesadüfen bir kitapçıda görünce hemen aldım.Sanki kitap beni kendine çekti.Demek ki öğrenmem gereken bir şeyler varmış?Zaten yazarımızın da dediği gibi bu kitabın enerjisini hissetmeye çalışın.Hakikaten enerjiyi  hissettim;etkileyici ve başarılı bir çalışma tavsiye ederim.Peki ya siz hiç bir melek mucizesi yaşadınız mı?Mesela meleğe benzer bir bulut  ya da evinizde olmadık bir zamanda bir tüy parçası gördünüz mü?Çevreniz pozitif enerjilerle dolu olsun.Işıkla kalın!

3 yorum:

 1. Bu konuyla ilgilen bir arkadaşımdan duymuştum ben de bu melek enerjisi , başmelek Mikail , kuş tüyü vs gibi şeyleri ama nedense hep ürkütmüştür bu tarz şeyler beni :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ben meleklerimden çok konuda dilek diledim ve birçoğuda mucizevi şekilde gerçekleşti.Bilmiyorum ama etrafımda zaman zaman melek şeklinde bulutlar tüyler görüyorum.İstersen bir oku meleklerle ilgili kitapları öpüyorum seni:))

   Sil
  2. Tavsiyeni dinleyeceğim ve en kısa zamanda belki de bu kitapla melekleri okumaya başlayacağım.Ben de çok öptüm seni :)

   Sil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.