-->

adsense

26 Mayıs 2014 Pazartesi

The Balm Time Balm Face Primer Makyaj Bazı

Selam bu gün The BALM markasına ait olan bir makyaj bazını anlatacağım size.Makyaj bazı olmadan artık makyajımı yapmayı sevmiyorum çünkü baz hem cildi makyaja hazırlıyor hem de uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyor.Daha önce kullandığım bir kaç baz pek hoşuma gitmemişti.Ama görmüş olduğunuz baz favorilerim arasına girmeyi başardı özellikle özel günlerde mutlaka kullanıyorum.
Öncelikle son derece şık bir ambalajı var.30 ml.lik ambalaj vidalı kapağıyla aynı zamanda çokta kullanışlı.Ürün slikon bazlı cildinize sürdüğünüzde hemen pürüzsüzleştiğini görebiliyorsunuz.Bir çok blogger arkadaşım kokusunu sevmemiş ama ben doğrusu rahatsız edici hiç bir koku alamadım.Ayrıca hakikaten makyajın çok uzun süre bozulmadan kalmasına yardımcı olan bir ürün.Ben indirimde Gratis'den almıştım ama tam olarak fiyatını hatırlamıyorum.A-C-E vitaminleri içermesi de ayrıca çok güzel.Ürünün çok az bir miktarı yeterli yani çok uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün.Sonuç olarak cildi kadifemsi yapması,makyajı uzun süre sabitlemesi,şık ve kullanışlı bir ambalaja sahip olması yüzünden ben çok beğendim.İçeriği için aşağıya bakabilirsiniz.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.