-->

adsense

28 Kasım 2014 Cuma

SAÇKIRAN DOSYASI-3


Evet saçkıran hastalığına çözüm arayışlarımız bu yazımızda devam edecek.Uyarmak istiyorum burada verilmiş formüller halk arasında konuşulan,dilden dile yayılmış çeşitli karışımlardır.Uygulamadan önce doktorunuza danışınız,tehlikeleri olabilir.Yağ karışımlarını çok sık uygulamamak gerekiyor çünkü bazı problemlere neden olabiliyor.Mesela gözenekler tıkanabiliyor ya da saçlarda aşırı kuruma meydana gelebiliyor.Bu yüzden çok dikkatli olalım.

8-Keten tohumu yağı,çam terebentin yağı,sarımsak yağı,buğday yağı,ozon yağı,badem yağını karıştırıp saçınızda 3 saat bekletip yıkayın.
9-Isırgan otunu kaynatıp saçlarımızı bu karışımla yıkayalım.
10-Isırgan otunun yumuşak olan uç kısımlarından 5 dal koparalım ve 3 diş sarımsakla beraber havanda dövüp saçımızda 1 saat bekletelim.Sonra yıkayalım.
11-Sarımsak yağı,ısırgan yağı,badem yağı,ceviz yağı,çam yağını hepsi aynı gramajda karıştırıp saçımıza sürelim ve bir saat sonra yıkayalım.
12-Ardıç katranını 3 saat saçımızda bekletip yıkayalım.
13-Polen kullanmanın da saç çıkarmaya çok faydası olduğu söyleniyor yalnız bazı bünyelere feci kilo aldırıyor dikkat.
14-Saçı defne sabunu,bıttım sabunu ya da zeytinyağlı sabunla yıkamakta bir çok kişiye göre gayet yararlı oluyor.
15-Ayrıca 750 ml.lik şampuana bepantel ampül ve evigen ampül katarak kullananlarda mevcut.
Evet bu yazı dizimizin böylelikle sonuna geldik.Umarım az da olsa yardımcı olabilmişizdir.Eğer sizin de duyduğunuz yöntemler varsa lütfen yazının altına yorum olarak yazın.Hepinize mutlu,sağlıklı günler diliyorum.Sevgiler...
Resim google görsellerden alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.