-->

adsense

3 Aralık 2016 Cumartesi

ÇEKİLİŞİM SONA ERDİ VE SONUCU
Selamlar ŞURADA duyurmuş olduğum çekilişimin artık sonuna geldik.Ben hazır vakit bulmuşken çekilişimi bitiriyor ve hemen sonuçları belirlemeye başlıyorum.Yarına falan kalsa sıkıntıdan ölürüm.İletişime geçip kargom talihlinin eline ulaşana kadar beni zor günler bekliyor.Panik atak hastası olmak ne kadar kötü.

   Umduğumdan daha fazla katılım oldu çok teşekkür ediyorum.Artık kazananı belirleme vaktim geldi.Umarım sevgili okuyucuma hiç bir engele takılmadan kargosu sağ salim varır ve severek kullanır.Şimdi geldi sonuçları açıklamaya.

   Şu anda bu satırları yazarken yapacağım çekilişi.Evet isterseniz başlayalım yolumuz uzun öncelikle random.org'u açalım.İlk olarak en çok şikayet olan konu random.org daki ilk sıralar ve son sıralardaki katılımcıların çekilişlerde hiç kazanamamaları bu şikayetleri okuyunca ben de biraz araştırdım ve randomda list randomizer bölümüne isimleri yazmaya karar verdim randomize tuşuna basınca bütün sıralama karışıyor yani ekranda yorum sırasına göre değilde karışmış bir şekilde çıkıyor.İlk ve son sıradakilere haksızlık olmasın diye bu yöntemi kullanacağım.

   Şimdi  blogumdaki yarışma yorum sahiplerinin adlarını  yazıyorum random.org'a.İki kere yorum yapanları bir kere yazdım.
Toplam 50 katılım olmuş ve hemen herkes devamlı bloguma gelen artık hiçte yabancı olmayan arkadaşlar.Burası ne kadar samimi,küçük bir mekan teşekkür ederim hepinizin değeri ayrı benim için.
İsimlerin sırasını karıştırınca şu sonuç ortaya çıktı:

 1. camdandusler
 2. Kozmetik Psikolojisi
 3. bir demet öykü
 4. Siyah Kuğu
 5. Seda Karapoyraz
 6. nimet aliye
 7. Aysegul'un Makyaj Dunyasi
 8. sedanida
 9. Black Girl
 10. Esy's Page
 11. ayşe köse
 12. Gönül Özcan
 13. Duygunun Blogu12
 14. gamze makkay
 15. ayşebulut
 16. Çagan Erkan
 17. Leduscha
 18. prhn
 19. Ceren Deren
 20. Nergis Karaman
 21. Duygun Evrim Su Korkmazgil
 22. Kalem Kuklası
 23. Merve Özden
 24. Güzel ve Kültürlü
 25. asya mavisi
 26. Kiz Kardeşler Arasinda
 27. Zehra Ertuğru
 28. Ayşe Nur Taşdöğen
 29. pervin
 30. soslu badem
 31. nestinemaa ff
 32. Gözde'nin Blog Günlüğü
 33. Büyülü Ayraç
 34. spor ve güzellik
 35. minimal bakım
 36. tubi
 37. ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı
 38. Müge Ç.
 39. Buse Gökçen
 40. achejenny
 41. Ece Evren
 42. paapatya blog
 43. cangz
 44. Şeniz Akgündüz
 45. Duygu Kasım
 46. Burçak GÜLSÜM
 47. kirpik kiz
 48. xxx
 49. Naz
 50. Gamze Özen

Şimdi çekilişimizi yapalım.

Ve kazanan 19 numarada olan CEREN DEREN oldu.Ama bu arkadaşım mailini yazmamış önce başkasını seçeyim dedim.Tekrar butona bastım gene 19 numara çıktı.Kısmet onaymış artık bilmiyorum nasıl ulaşacağım bu yüzden ulaşamazsam diye bir tane de yedek seçeceğim.
Tebrik ediyorum.


Hiç tanımadığım bir okuyucuma gitti hediyeler 3 gün içinde ulaşamazsam yedek kazanan arkadaşla bağlantıya geçeceğim.Vaktim olmazsa diye yedek arkadaşı da şimdiden belirlemek istiyorum.

Yedek talihli  31 numaradaki nestinemaa ff oldu.Neyseki maili var.
İşte böylece bir çekilişi bitirdik.Arada gene bu şekilde bütçeme göre ufak hediyeler ayarlayıp yeni çekilişler yapmak istiyorum.Çünkü blog benim için çok önemli yazılarımı okuyan,takip eden herkese çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın...

9 yorum:

 1. Kazanan güle güle kullansın :)

  YanıtlaSil
 2. 49 çıksaymış keşke :)

  YanıtlaSil
 3. Şans böyle birşey umarım haberdar olur.Tebrik ederim güzel günlerde kullansın.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olmadı ne yazık ki yedek arkadaşa ulaştım:))

   Sil
 4. Açıklama yapmak istiyorum gerek twitter dan gerek blogundan gerek google plusdan talihliye ulaşmaya çalıştım ama cevap gelmedi ve yedek arkadaşa ulaştım iki gün önce hediye eline geçmiş olmalı ancak henüz haber vermedi.Blogunda yayınlar sanırım bir kaç güne.Çekilişime katıldığı için bütün arkadaşlara teşekkkür ederim.

  YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.