-->

adsense

21 Aralık 2015 Pazartesi

ORIFLAME OPTIMALS OXYGEN BOOST SERİSİ

Selamlar Oriflame kremlerinden Oxygen Boost serisi bu günkü misafirlerim.Gece,gündüz ve göz kremini alarak tüm seriyi denemek istedim.Normal karma ciltlere uygun olan bu serinin ambalajları son derece şık ve kavanoz biçiminde olmaları sayesinde tüm ürünü kullanabiliyorsunuz.
Gündüz kremini sabah kalktığımda, gece kremini akşam eve gelip makyajımı temizlediğimde,göz kremini ise hem gündüz hem gece pıt pıt hareketlerle göz çevreme uyguladım.Doğrusunu isterseniz Oriflame cilt bakım ürünlerini benim cildim çok sevdi.Gerek gündüz gerek gece kremi gerekse göz kremi oldukça memnun kaldığım ürünler oldu.Etkilerini cildimde fark ettim.Cildimin nemlendiğini,gerildiğini,göz çevremdeki kırışıklıkların eskisi kadar göze batmadığını fark ettim.Temiz içerikli olmalarıda bundan Oriflame ürünlerini tercih etmem için en önemli sebep olacak.
Ürünlerin koruma bandıyla gelmesi hijyen açısınan çok güzel.Cildimde herhangi bir alerjiye sebebiyet vermedi kremler.İçerikleri aşağıdaki gibi


Yapıları oldukça yumuşak ve sürmesi gayet kolay.Bu seriden sonra bana çok övülen Ecollogen serisini de denemeyi istiyorum.İndirim dönemlerinde bence şans verilebilir ürünler.
OLUMLU ÖZELLİKLERİ:Nemlendirmesi,temiz içerikleri,kalitesi,yapısı.
OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ:Yok.

6 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.