-->

adsense

29 Mayıs 2015 Cuma

YAŞAM DÜKKANI MISS W ÜRÜNLERİNİ SATIŞA SUNDU

Geçtiğimiz günlerde Yaşam Dükkanından denemem için Miss W ürünleri yollandı.Yaşam dükkanı'nın temel felsefesi "doğaya zarar vermeden de kaliteli yaşamak mümkün" olunca organik sertifikalı Miss W ürünlerini denememiz için satışa sunmuş.Yaşam Dükkanının doğaya,hayvanlara,insanların sağlığına karşı duyarlı yaklaşımlarla satışa sunduğu ürünleri her geçen gün biz kadınlar tarafından daha çok ilgi görüyor.Miss W ürünlerini de merakla deneyerek blogumda yorumlayacağım.Yaşam Dükkanına teşekkür ediyorum..Miss W ürünlerini daha detaylı incelemek isteyenleri ŞURADAN alayım.Sevgiler...

4 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.