-->

adsense

10 Mart 2015 Salı

BURALI OLMAYANLARLA BERABER YAPTIĞIMIZ RAEN ÇEKİLİŞİ SONUÇLANDI

Selamlar Raen firması ve sevgili arkadaşım BURALI OLMAYANLAR ile yaptığımız çekilişimiz sona erdi.Yaptığımız incelemeler sonucu şartlarımızın genel olarak yerine getirildiğini gördük sadece bir arkadaşımız blog takibini yerine getirmediği için çekilişe katamadık.Şartları yerine getiren 39 arkadaşımızı random.org sitesine yazarak isimleri haksızlık olmaması için karıştırdık ve çekilişi gerçekleştirdik.Yukarıda tüm listeyi görebilirsiniz.Ve işte kazanan şanslı arkadaşlar:
Random 10 numaralı arkadaşı belirledi.SEDA KARAPOYRAZ çekilişimizin ilk talihlisi oldu.Tebrik ediyoruz.
İkinci kazanan Random tarafından 5 numara olarak belirlendi.Yukarıdaki resim dende görebileceğiniz gibi NURUN GEMİSİ ikinci talihlimiz oldu.Böylelikle güzel bir çekiliş daha sona erdi arkadaşlara mail atacağız.3 gün içinde dönüş yapmazlarsa çekilişi yineleyeceğiz.Firmamıza destekleri için teşekkür ediyoruz.Birbirinden güzel,doğal ürünleri incelemek için sizi ŞURADAN alalım.Blog ve instagramda yeni çekilişlerimiz devam edecek.Takip etmeyi unutmayın.Sevgiler...

2 yorum:

  1. İlk kez blog çekilişi kazanmışım şaşkınım =) Bilgilerimi mail atıyorum teşekkürlerr =)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tebrikler Inşallah bu şans hayat boyu devam eder:))

      Sil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.