-->

adsense

3 Şubat 2015 Salı

BİR KARTPOSTAL BİR KİTAP BİR KOZMETİK ETKİNLİĞİMİZ EŞLEŞTİRMELERİ SONA ERDİ

Selamlar sevgili BURALI OLMAYANLAR ile yaptığımız  etkinliğimizin  sonuna yaklaştık.Katılım gayet iyiydi herkese teşekkür ediyoruz.Bugün son foto geldikten hemen sonra kağıtlara katılımcıların isimlerini yazdım ve kızım eşleşenleri seçti.Şimdi bu arkadaşlara eşleştikleri arkadaşların maillerini bildireceğiz.Böylece hem tanışıp kaynaşırlar hemde birbirlerinin adreslerini öğrenebilirler.Bizim için önemli bir kaç isteğimiz olacak tüm katılımcı arkadaşlarımızdan. Etkinliğimizi sevgililer günü için düzenlemiştik. O yüzden kargoları en geç 9 şubatta gönderirsek 14 şubat öncesi herkes hediyesine kavuşmuş olur. Umarım gönderimde sorunlar çıkmaz ve lütfen paketlemeleri iyi yapalım ki kargo sırasında kırılan dökülen olmasın. Bu uyarıyı da kargocularımızın paket taşımadaki hassasiyetlerinden dolayı yapmak istedik. Son olarak kartpostallarımızı da unutmayalım. İşte eşleşmeler

Zaten etkinliğin başında biz etkinliği yaptığımız arkadaşım BURALI OLMAYANLAR ile beraber eşleşmeye karar vermiştik.

Diğer eşleşmeler de şu şekilde oldu :


Miskin ve Beceriksiz  -  Oje Canavarı

Ece Fobi  -  Güzel Ruhlu Kadınlar

Stylish Blog  -  Annilita

Ece İnce  -  Aslı'nın Dünyası

Little Butterfly  -  Beauty Coma

Gamze Çelikdemir  -  Kitap ve Güzellik

Nilgün Komar - Sihirli Mavi Dünyası

Umarım herkes hediyelerini, özellikle kartpostallarını beğenirler. Şimdiden hediyelerimizi güzel günlerde kullanalım :))

Görüşmek üzere...

3 yorum:

 1. Hemen EŞİME ulaşıyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Ben bunu nasıl kaçırmışım. Çok güzel bir etkinlik. Lütfen sık sık yapın. Ben de olmalıyım burda :D www.acemiden.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin 600.takipçim inşallahbir sonraki sefere sende katılırsın:)))

   Sil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.