-->

adsense

8 Aralık 2014 Pazartesi

DERMOKİL MİNİ EL KREMİ

Selamlar çantaya atmalık mini kremleri sevdiğimi her fırsatta söylüyorum.Bu tür ürünler görünce dayanamayıp hep alıyorum üstelik fiyatları da oldukça uygun oluyor.Dermokil kremde daha önce denemediğim bir ürün olduğu için merakımdan alındı.Sadece 1 lira olunca fiyatı daha da cazip hale geldi.Önce içindekilere bir göz atalım:
Ürünümüz 20 gramlık minicik bir ambalaja sahip.Plastik tüp olduğu için kullanımı da oldukça kolay.Ağzındaki koruyucu bant beni biraz zorladı.2 kutu almıştım ama her ikisinde de bu bant hep yarım açıldı.İçeriğinde papatya ve kil var.Oldukça hafif,hoş bir kokusu bulunmakta.Günün her vaktinde kullandım,gece yatarken de kullanmayı ihmal etmedim.Ben kremin nemlendirmesini orta ayar buldum.Gün boyu bu nemin sürdüğünü düşünmüyorum.Yağlandırmadan nemlendirmesi güzel.
Ortalama bir kremden beklediğiniz her şeye sahip,gene alıp kullanabilirim.Sevgiler...
Olumlu özellikleri:Çantaya atılmaya uygun pratik ve küçük ambalajı,orta nemlendirmesi,hoş kokusu,bitki özleri içermesi,fiyatı.
Olumsuz özellikleri:Nemlendirmesinin tüm gün sürmemesi,koruma bandının tam olarak çıkmaması.

2 yorum:

  1. dermokilin maskeleri konusunda bilgi alabilir miyim? karma ciltler için önereceğiniz uygun bir maskesi var mı?

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.