-->

adsense

26 Eylül 2014 Cuma

Accentra El ve Tırnak Kremi ''Cinnamon Spice''

Selam bu ürünü Gratis'den 3.50 liraya almıştım.Metalik ambalajı gerçekten çok hoşuma gitti.Ürün 60 ml.lik vidalı kapaklı orjinal bir görünüme sahip.Hemen içeriğine bir göz atalım.Evet paraben mevcut:((
Ürünün kullanımı oldukça kolay yalnız ağız kısmından birden fazla ürün gelebiliyor dikkatli olmak lazım.Kokusu tarçın gibi ve ben bu kokuyu çok sevmedim.Ellerim sanki sütlaç gibi kokuyor.Yağsız bir şekilde nemlendiriyor ama ben nemlendirmesini de yeterli bulmadım.Çok kuru elleriniz varsa istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz.
Ürünü el ve tırnaklarda kullanabiliyorsunuz.Tırnakları beslemesi çok güzel.Nemlendirmesini yeterli bulmadığımdan ve kokusundan dolayı tekrar alacağımı sanmıyorum.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.