-->

adsense

15 Ağustos 2014 Cuma

EVDE GECE SERUMU YAPALIM

Selamlar evde gece serumu yapmaya ne dersiniz?Ben bu serumu neredeyse iki aydır kullanıyorum.Ben oldukça memnunum kırışıklıklarımın açıldığını ve cildimin nemlendiğini söyleyebilirim.Malzemelerimiz rahatça ulaşılabilir cinsten.Gül suyu,gliserin,badem yağı,kayısı yağı ve küçük fısfıslı bir şişe.
Öncelikle yarım çay bardağı gül suyunu bir kaba dökelim.
Daha sonra bir kapak gliserini ekleyelim ve hafifçe karıştıralım.
Ardından üç damla badem yağı ve üç damla kayısı yağını ekleyelim ve karıştıralım.İşte bu kadar...
En son olarak fıs fıslı şişemize dolduralım.Sıkmadan evvel güzelce sallamalıyız şişeyi.Yatmadan önce yüzümüze,gözümüze ve boynumuza hafifçe sıkıyoruz ve sabaha dinlenmiş bir cilttle uyanıyoruz.İşte bu kadar basit deneyince yorumlarınızı mutlaka duymak istiyorum.Sevgiler...

6 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.