-->

adsense

4 Ağustos 2014 Pazartesi

AVON ADVANCE TECHNIQUES ARGAN YAĞLI SAÇ SERUMU

Bloglarda oldukça methini duyduğum argan yağlı saç serumunu sonunda denedim.Hatta 3 şişede de bitirdikten sonra yorumluyorum.Ürün 30 ml.lik oldukça şık fısfıslı cam bir şişede yer alıyor.Ürün bitince kapağını açıp içine farklı yağlar koyarak da kullanabilirsiniz.Bir fıs sadece benim saçlarıma yeterli oluyor ama kızımın saçları uzun olduğu için iki-üç fıs kullanıyorum.Devamlı olarak da indirime giriyor ben 6 lira gibi bir fiyata almıştım.
Kuru ve yıpranmış saçlara uygun olan ürünü ben banyodan sonra ıslak saçlarıma sürüyorum ürünü.Saç diplerine sürmemek de fayda var yoksa çok çabuk yağlandırabilir.Çok kolay taranmasını sağlıyor oldukça başarılı bir ürün.Övüldüğü kadar var yani.Kızımın saçlarındaki kırıkları düzelttiğini fark edince daha da çok sevdim ürünü.Ayrıca çok hoş bir de kokusu var.Fiyat ve performans açısından oldukça güzel bir ürün.Saçları besliyor ve ışıltı katıyor ayrıca kolay taranmasına yardımcı oluyor.Saçları ağırlaştırmıyor.Durulama gerektirmiyor. Fiyatıda uygun daha ne olsun bence denenmeli.İçeriğini aşağıdan okuyabilirsiniz.Sevgiler...

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.