-->

adsense

4 Temmuz 2014 Cuma

PALMOLİVE BODY BUTTER ÇİKOLATA TUTKUSU

Selamlar eğer çikolatayı seviyorsanız bu duş jelini mutlaka denemelisiniz. Palmolive markasının duş jelleri oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı ailecek kullanmaktan zevk alıyoruz.Hele bu duş jelini life döktüm mü kızım hemen yalamaya çalışıyor.Tıpkı sütlü bir çikolata gibi insanın yiyesi geliyor köpürünce kendinize geliyorsunuz.Kremsi bir yapısı olan ürünü kullanmak gerçekten çok zevkli.Duştan çıkınca hala cildinizdeki çikolata kokusunu hissedebiliyorsunuz.Ayrıca cildi kurutma,kaşındırma gibi bir problemde yaşamıyorsunuz.Ürün 500 ml.lik dev bir ambalaja sahip ve uzun süre kullanabiliyorsunuz.Ben ce bu serinin diğer çeşitleri de denenmeli.İçindekileri merak ediyorsanız aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.Sevgiler...

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.