-->

adsense

16 Temmuz 2014 Çarşamba

AVON CARE PARAFFİN HAND CREAM

Avon'un kremlerini kullanmayan yoktur herhalde hem son derece uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler.Üstelik sık sık tema değişikliği yaparak farklı ambalajlarda sunumları da çok şık.Bu kremi yılbaşında almıştım.Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 3,5 liraydı.100 ml.lik ürün son derece tatlı bir ambalaja sahip.İçindekiler için aşağıdaki resme bakabilirsiniz.
Parafinli olan el kremi normal ciltler için çok uygun.Parafin vazelinin likit hali olarak tanımlanıyor.Tabii ki zararları konusunda bir çok tartışma var.İçeriğe takılmamaya çalışarak devam edelim.İçeriğinde shea yağı barındırıyor.Ben devamlı ellerimi nemlendiriyorum bu yüzden çatlak falan yok.Elleriniz kuru ve çatlaksa bu krem çok uygun değil çünkü orta ayar bir nemlendirme sağlıyor.Üstelik ürün oldukça uzun süre kullanılabiliniyor.Çok az bir parça ürün elleri nemlendirmeye yeterli geliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.