-->

adsense

14 Mayıs 2014 Çarşamba

FOREVER BRIGHT ALOE VERA'LI DİŞ MACUNU

Selamlar katalogdan ürün satan bir arkadaşımdan 20 liraya aldım bu ürünü.Ürün çok şeyler vaat ediyor alıp denemek istiyor insan.Bir kere dünyanın en iyi diş macunu ödülü varmış.Propolis,aloe vera ve 26 değişik bitki karışımından oluşan bir diş macunu.
Diş minelerini yıpratmıyor,dişleri koruyor,diş eti  problemlerini ve tartarları yok ediyor,ağız kokusunu ve aftları gidermesi vaatlerinden sadece bazıları.Ayrıca bir sürü de sertifikası var.FDA,IASC,İslami Helal sertifikaları gibi.Ürün hayvanlar üzerinde de test edilmemiş.Florür ve cam partikülü de içermiyor bu ürün.Arkadaşım bana istersem yutabileceğimi ya da çocuğumda rahatlıkla kullanabileceğimi söyledi.Gelelim benim yorumlarıma öncelikle içeriği üzerinde yazmıyordu galiba etiketin altında kalmıştı.
Ürün 130g.lık oldukça kullanışlı bir ambalajda plastik ve sıkımı kolay.Fresh bir tadı olması benim için önemli ve bu diş macunun unda ağzımda yarattığı tazeliği sevdim.Neredeyse on beş gündür kullanıyorum ve dişimde beni rahatsız eden iki leke gitti.Ben günde 4 kere diş fırçalıyorum.Sigara içince insan ağzını ferahlatmak isteği duyuyor.Diş minelerini yıpratmaması bu yüzden çok hoşuma gitti.Çok beyazlatıcı bir etkisini görmedim ama sigara,kahve gibi lekelerin bir kısmını hakikaten çıkarıyor.Köpürmesi de yeterli köpürmeyen diş macunlarıyla sanki dişlerim temiz olmuyor gibi geliyor.Piyasada satılan ürünlerle kıyaslandığında gayet kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebilirim ama fiyatı gerçekten oldukça pahalı.Sevgiler...

4 yorum:

 1. SİYAH ÇİZGİ VAR ARKASINDA AMA DİKKAT

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hep bakmayı unutuyorum ama

   Sil
  2. KALİTELİ BİR DİŞ MACUNUNDA SİYAH ÇİZGİ DEĞİL, İÇERİK ÖNEMLİDİR. DÜNYANIN EN İYİ DİŞ MACUNU ÖDÜLÜ FOREVER'A AİTTİR. SİYAH ŞERİTLERLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPMANIZI ÖNERİRİM. BİLİMSELLİKTEN UZAK O AÇIKLAMAYI YAPANLAR ÖZÜR DİLEYİP YENİ AÇIKLAMALAR YAPTILAR. FOREVER DİŞ MACUNU: www.dogalagizbakim.blogspot.com.tr

   Sil
 2. Merhaba,
  Diş macunu üzerinde ki şeritler içerikle ilgili bilgi vermesi bakımdan bir anlam ifade etmemektedir. Bu işaretleri benzer tüp yapısında ki yapıştırıcılarda, silikon tüplerinde de görebilirsiniz. Takdir edersiniz ki bu malzemeler zaten sağlığa zararlı ev kullanımı kimyasallarıdır. Bu diş macununu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Günde dört kez diş fırçalayan bir insan için tam doğru seçim diyebilirim.

  Şöyle bir açıklama mevcut;

  "Macun tüpleri üzerinde bulunan renk kodları ile içeriği arasında herhangi bir ilişki bulunmamaktadır. Mevcut renkler tüplerin üretim aşamalarında makinalar tarafından algılanması ve tüpün sonlandırılmasını sağlayan “color marks “ ya da “eye marks” olarak adlandırılan göz işaretleridir. Bu işaretler paketin ağzı kapatılarak kesileceği bölgeleri makinaların ışık sensörleri tarafından algılanmasını sağlıyor ve hızlı bir şekilde kesintisiz üretim imkanı sunuyor. Bu teknik sadece diş macun tüpleri için tüp içinde satışa sunulan bütün diğer kozmetik ürünleri için de aynı şekilde yapılmaktadır. Yukarıda belirtilen ayraç renkler dışında da birçok farklı renkte karşımıza çıkmaktadırlar." kaynak,mdkenzi.com

  Bilgi ve ürün temini için lütfen ulaşınız; 0545 644 35 68

  YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.