-->

adsense

22 Şubat 2014 Cumartesi

SEROTİS KULAK TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Selam kulaklarınızı nasıl temizliyorsunuz?Kulak temizleme çubuklarıyla mı KBB doktorları bunun çok yanlış bir yöntem olduğunu söylüyor.Kulak kiri bu şekilde temizlenmiyor aksine iyice kulağın içinde birikiyor ve sayısız hastalığa neden oluyor mesela işitme kaybı,kulakta çınlama ,ağrı,kaşıntı gibi...İşte bu gibi sorunlar yüzünden BS ilaç ve kozmetik bizim için Serotis kulak temizleme köpüğünü geliştirmiş.Bu ürün bana lila kutu aralık ile gelmişti.Geldiğinden beri bir çok kez denedim.Dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün,paraben içermiyor ve etkili sonuç almak için düzenli kullanmak gerekiyor.
Kulak kirini düzenli kullanımla tahrişsiz,acısız,kolayca atmayı vaat ediyor ürün.Gördüğünüz köpüğü kulak içinize uyguluyorsunuz ve bir kaç dakika bekleyip duruluyorsunuz.Tıpkı aşağıdaki resim gibi:

Pompalı ambalajı sayesinde gayet rahat uygulanıyor.Yalnız çocuğunuza kullanmayın onlar için ayrı bir ürün var adı Serotis kids.Ben bu ürünü haftada iki kere kullanıyorum bakalım şimdilik memnunum eğer kutu bitene kadar kulağımda herhangi bir rahatsızlık ya da temizlenmemiş kir hissetmezsem gene alıp kullanabilirim.Uygulama biçimini aşağıdan daha detaylı okuyabilirsiniz.

Ürünü Lilakutu'nun sitesinden temin edebilirsiniz.Ürün 45ml.lik ambalajında ve 25 lira.İçindekileri merak ettiyseniz şöyle:

2 yorum:

  1. farklı bir ürünmüş benm yıllardır kulak kaşıntı sorunum var maalesef kbb dr. ları da ne bir sorun buluyor nede bir çözüm getirebiliyor bu ürünü denemekte fayda var :))

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.