-->

adsense

18 Haziran 2013 Salı

İŞ HAYATINDA MELEKLER BEKİ İKALA ERİKLİ

 Selam gene meleklerle alakalı bir kitap bütün seriyi okudum.Beki İkala Erikli'nin iddiasına göre melekler hayatımızın her alanında aktif olmalı özellikle iş hayatı meleklerle artık çok kolay. Bu kitap baştan sona iş hayatında melekler sayesinde başarılar kazanmış insanları anlatıyor.Nasıl iç sesimizi dinleyeceğimiz,meleklerden nasıl yardım isteyeceğimiz,sunum sırasında  nasıl davranmamız gerektiği,inancın gücü,yaşam dersler,bereket,yaratıcı enerji ve daha neler neler.
    Gene çok ilginç bir kişisel gelişim kitabı severek okudum Kitap 272 sayfa ve Goa yayın evi tarafından basılmış.Fiyatı 16 lira.Ayrıca içinden Başmelek Mikail ile arındırma çalışması adlı bir CD 'de çıkıyor.İş hayatıyla başınız dertteyse ve fazla çabalamadan kariyer yapmak istiyorsanız okumanız çok iyi olur.Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.