-->

adsense

7 Ocak 2013 Pazartesi

Tuğba Özay'la Fitness


alt
Selam iş yaşamı malum hele birde çocuk varsa kendinize zaman ayırmak çok zor oluyor.Spor salonlarına gidip haftada iki kere spor yapmak vücudu zinde tutuyor ama benim gibi çalışan ve çocuklu bayanlar için bu mümkün değil bir kere içeri çocuk almıyorlar.Nereye bırakıcağız çocukları, gitmiyeceğiz tabiiki.Bence en iyi çözüm evde spor yapmak ben bir bisiklet ve step aleti aldım aynı zamandada bir kaç spor cd'si.İşte onlardan biri Tuğba Özay'la fitness.94 dakika sürüyor ,aerobik ve thai-bo egzersizlerinden oluşuyor cd.Evde bulunan sandalye ve 2 adet su şişesi egzersizleri yapmanız için yeterli.Tuğbanın yanındaki spor hocasıda bütün hareketleri detaylıca anlatıyor.Sıkıcı olmaması için değişik mekanlarda çekilmiş ve müzik var.Hiç vakti olmayanlar için 10 dakikalık kısa bir programda düşünülmüş.Uzun program:5 dakika ısınma,10 dakika thai-bo,30 dakika bölgesel hareketler(karın kalça bacak omuz kollar ve gögüs)5 dakika streching den oluşuyor.Cd nin sonunda tuğbanın moda çekimlerinden oluşan bir albüm var.Sevgiler.
alt
Resimler Google görsellerden alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.