-->

adsense

2 Nisan 2017 Pazar

Helıocare Guneş Ürünleri


Heliocare güneş ürünleri, Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi ile yapılan 12 yılık yoğun ve uzun AR – GE işleminden sonra, oral ve topikal foto – bağışıklık koruması açısından ürünlere öncülük etmiştir. Uzman kişiler tarafından uzun AR – GE dönemleri sonucunda doğal özlerle hazırlanarak ortaya çıkmış ürünlerdir. Bu ürünlerin en büyük özelikleri ile Fernblock teknolojisi ile hazırlanmış olmalarıdır. Fernblock teknolojisi; cildi güneşin zararlı ışınlarından (UVA&UVB) korumak için geliştirilmiş doğal bitki özlü bir etkendir. Cildi zararlı ışınlara karşı korurken cildin yaşlanmasını önlemeye yardım etmektedir.
Heliocare güneş ürünleri, cildi güneşin zararlı ışınlarına (UVA&UVB) korurken, cildin nem ve sebum dengesini sağlamaya yardım etmekte, cildin güneşten kaynaklı olarak yorulması, yıpranması, zarar görmesini engellemekte, antioksidan etkisi ile cildin savunma mekanizmasını güçlendirirken, cildin onarımına da yardım etmektedir.
Heliocare Güneş Ürünleri ve özellikleri nelerdir?
.Heliocare Yağsız Kompakt SPF 50 Normal ve Kuru Ciltler İçin Güneş Koruyucu
Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda cilt kusurlarını kapatmaya yarayan renkli kapatıcı bir üründür. Normal ve kuru ciltler için geliştirilmiş ürün, ciltteki siyah nokta, leke vb. kusurları kapatmaya yardımcı olurken, cildin kusur ve sorunlarını onarmaya da yardım etmektedir. Temiz ve kuru yüze, sünger veya el yardımı ile sabahları uygulanması önerilmektedir. Durulama gerektirmez.
.Heliocare Heliocaps Kapsül
Özellikle yaz aylarında güneşe fazla maruz kalınması sonucunda cilt zarar görmekte ve yorulmaktadır. Güneş kremi dışında cildi içeriden de desteklemek gerekmektedir. Böylece güneşin zararlı ışınlarına karşı cilt hem daha iyi savunulmakta hem de daha sağlıklı bir bronzlaşma işlemi gerçekleştirmektedir. Kapsül içeriğinde bulunan doğal ekstreler sayesinde cildi içten de doğal ve sağlıklı bir şekilde korumaktadır. Eğrelti otu ekstresi ve yeşil çay ekstresi bulunmaktadır. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
.Heliocare SPF 50 Tüm Cilt Yapıları İçin Vücut Spreyi
Vücudu güneş ışınlarının zararlarına karşı, yaşlanmaya karşı ve diğer tüm dış etkenlere karşı korumak için geliştirilmiş, tüm cilt tipleri için uygulanabilen bir üründür. Vücudun ihtiyacı olan nem, besin vb. temel gereksinimleri vücuda sunarak ve cildin güçlenerek, dayanıklı bir savunma geliştirmesini sağlamaktadır. Güneşe çıkmadan önce vücudun güneşe maruz kalacak bölgelerine uygulanmalıdır. Durulama gerektirmemekte, ihtiyaç halinde tekrar kullanılabilmektedir.
.Heliocare Yağsız Kompakt SPF 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu
Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda cilt kusurlarını kapatmaya yarayan renkli kapatıcı bir üründür. Yağlı ve karma ciltler için geliştirilmiş ürün, ciltteki siyah nokta, leke vb. kusurları kapatmaya yardımcı olurken, cildin kusur ve sorunlarını onarmaya da yardım etmektedir. Temiz ve kuru yüze, sünger veya el yardımı ile sabahları uygulanması önerilmektedir. Durulama gerektirmez.
Tüm cilt tipleri için; güneşin zararlı ışınlarına karşı ve onun etkileri olan yaşlanma, leke, kırışıklık, yanma gibi maruz kalınabilecek sorunları engellemek için geliştirilmiş, günlük bakım ürünüdür. Temizlenmiş yüz bölgesine, ince bir katman şeklinde uygulanmakta, durulama gerektirmemektedir.
.Heliocare SPF 50 Tüm Ciltler İçin Hafif Renkli Güneş Koruyucu
Tüm cilt tiplerine uygun olarak, günlük kullanım için geliştirilmiş renkli bakım ürünüdür. Ciltteki leke, kızarıklık, ince çizgi ve kırışıklık gibi cilt sorunlarının azaltılmasına ve giderilmesine yardımcı olmaktadır. Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine masaj yapılarak uygulanmaktadır. Sabah ve akşam kullanıma uygundur.
.Heliocare SPF 50 Jel Koruyucu
Özellikle akne, sivilce ve yağlanma problemi olan ciltler için, cildi güneşin zararlı ışınlarının etkilerine karşı korurken aynı zamanda cilt sorunu oluşturabilecek etkenleri de temizleyen bir üründür. Cildi yatıştırırken, ferah ve canlı bir his sunmaktadır. Temizlenmiş cilde, güneşe çıkmadan önce boyun ve göğüs bölgesine uygulanmaktadır. Tüm ciltler için kullanıma uygundur. Günde iki defa kullanılmalıdır.
.Heliocare SPF50 Güneş Kremi
Tüm cilt tipleri için, güneşin zararlı ışınlarının oluşturduğu kızarıklık, kırışıklık, yanma, hassasiyet, yaşlanma gibi sorunları önlerken, cildi onarmaya da yardım etmektedir. Temizlenmiş cilde, masaj yapılarak uygulanmaktadır. Günlük kullanım içindir. Durulama gerektirmemektedir.
.Heliocare SPF90 Yüksek Korumalı Güneş Kremi
Tüm cilt tipleri için, güneşin zararlı ışınlarının cilde verdiği hasarı onarmak, zararları önlemek için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirirken, beslemektedir. Temiz yüz, boyun ve göğüs bölgelerine yeterli miktarda ürün ile masaj yapılarak uygulanması önerilmektedir.

4 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.