-->

adsense

31 Mart 2017 Cuma

Ducray Kelual


Yaşam belki de sonunu asla kestiremeyeceğimiz bir masal. Bir varmış, bir yokmuş gibi. İşte bu masalın içinde hiçbir zaman hiçbir şey kusursuz değil. Olamaz da. Zaten olsa can sıkar değil mi?
Ama yaşamın bize getirdikleri karşısında vücudumuz da değişik tepkiler veriyor ve saçlarımız ve cildimiz değişik faktörlerden ciddi anlamda etkilenebiliyor.
Neler etkiliyor sorusuna verilebilecek ana hatları ile yanıtlar şunlar:
-Mevsimsel Geçişler: Yazdan sonbahara, ilkbahardan yaza geçerken yağan yağmurlardan, aşırı sıcak ve güneşlerden gerek cildimiz, gerek saçlarımız önlemler alınmazsa nasibini fazlasıyla alıyor.
-Beslenme: Hepimiz hamur işlerinin, kızartmalarının etkilerini biliyoruz ama anımsamak gerekirse hamurlu yiyecekler cildin erken yaşlanmasına neden oluyor.
-Stres: Günümüzün canavarlaşan insanları arasında stres baş etmek güç. Bu ise saç dökülmelerine, aniden burnumuzun üstünde çıkan sivilcelere sebep oluyor maalesef.
-Çevresel Faktörler: Aşırı gürültü, arabadan çıkan egzoz gazları, fabrika atıkları ve tüm bunlara bağlı karbon salınım değerlerinin düşmesi de cildimizi ve saçlarımızı etkiliyor.
Bu durumda da sağlıklı bir yaşam için doğru ürünler ile cildimizi ve saçımızı korumamız gerekiyor.
Örneğin Ducray Kelual isimli ürünü size kesinlikle öneririz.  Bu ürün hakkında bilgi vermeden önce Ducray markasını bilmeyenlere söyleyelim ki markanın tarihi oldukça eski. Üstelik o bir Fransız ve yakında yüzyılı devirecek sadece 12 yılı var.
Bu da demektir ki Ducray kendini kanıtlamış ve yüzyıldır ayakta kalmış bir dünya markası.
Dünya çapında dermatologların önerdiği tamamen dermokozmetik bir ürün. Tüm gerekli testlerden geçerek ürünleri piyasaya sunuluyor.
Ducray Kelual serisinde 2 ana ürün var ve bunlar şunlar:
-Ducray Kelual DS Krem (Seboreik Dermatit İçin Bakım Kremi
-Ducray Kelual DS Seboreik Dermatit İçin Bakım Şampuanı
Yukarıdaki iki üründen de anlaşılacağı üzere dermatit problemi yaşayan saçlar ve cilt için üretilen krem ve şampuandan oluşuyor Ducray Kelual.
Dermatit nedir derseniz bilmeyenlere şunu söyleyebiliriz. Dermatit aslında bizler ne olduğunu çok iyi biliyoruz ve halk arasında egzama diyoruz.
Egzama yada dermatit deride oluşan iltihaba verilen bir hastalık. O yüzden mutlaka tedavi edilmesi ve önlem alınması gerekiyor. Hafife alınabilecek bir durum değil.
Cilt yüzünde kırmızı kızarıklık oluşuyor, döküntüler baş gösteriyor ve de kaşıntı yüksek düzeylere ulaşabiliyor.
Bizim size tavsiye ettiğimiz ürün de tüm bu sorunlar ile etkin savaşım sağlayan bir ürün. Sorunlu olan bölgeye uygulandığı andan itibaren düzenli kullanım ile etkilerini kolayca görmek mümkün.
Üstelik bu sorunu yaşayan tüm insanlarda yaş faktöründen bağımsız olarak rahatlıkla kullanılabilen bir ürün.
İster saç da, ister ciltte gerekli bakımı yapıyor, kaşıntıları ve kızarıklıkları ve de elbette döküntüleri ortadan kaldırıyor.
Saç için olan ürün 6 hafta süreyle haftada 2 defa kullanılmalıdır. Kullanım sırasında ürün saç derisine masaj yapılarak köpürtülür ve yaklaşık 3 dakika bekletildikten sonra durulanır.
Bakım kremi ise günde 2 kez sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanır

10 yorum:

 1. I never tryed Ducray products but this sounds great!

  NEW OUTFIT POST | Hello Dear Friend, I Hope You’re Well.
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  YanıtlaSil
 2. ducray güzel bir marka sevdiğim ürünleri var..

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten çok faydalı bir ürün.

  YanıtlaSil
 4. bende doğumdan sonra Ducray ürünleri kullanmıştım, memnun da kaldım...

  YanıtlaSil
 5. Vay ilk kez duydum bu kadar eski bir markayı! Sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Hello ! just an invitation to join us on "Directory Blogspot" to make your blog in 200 Countries
  Register in comments: blog name; blog address; and country
  All entries will receive awards for your blog
  cordially
  Chris
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
  Hello ! just an invitation to join us on
  https://plus.google.com/u/0/communities/109662684129677096983

  YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.