-->

adsense

26 Haziran 2016 Pazar

PORTAKAL RENGİYLE BERABER TAKİPÇİLERİME ISIS PHARMA ÜRÜNLERİ SÜRPRİZİMİZ


Selamlar ISIS PHARMA markasını son zamanlarda çok fazla duymaya başladım.Yaptığım araştırmalarda hakkında son derece etkileyici yorumlar okuduğum markanın ürünlerinden bayanlar oldukça memnun.

 ISIS PHARMA dermatolojik laboratuvarları tüm cilt tiplerine uygun ürünleriyle tam 65 ülkede cildine önem veren bayanlara hitap ediyor.

Isis Pharma cilt ve vücut lekeleri için olduğu kadar vücut nemlendiricileri,hassas,problemli,kızarık, kuru cilt  problemlerini tedavi edici özellikte ve güneş koruma faktörlü etkin ürünler üretmekte.

Son derece yenilikçi ve yaşam kalitesini arttırmak için ürettikleri ürünler bayanlar arasında oldukça popüler.


Hakkında gerçekten etkileyici yorumlar okuduğum Isıs Pharma ürünlerinde şimdi portakalrengi.com online satış sitesinde %15 indirim bulunmakta.

Bu kadarda değil size ayrıca bir başka sürprizim daha var.Portakalrengi.com benim takipçilerime özel bir indirim daha yaptı.

Eğer Isis Pharma ürünlerinden almak isterseniz sitedeki %15 indirime ek olarak isis10 kampanya kodunu kullanarak ayrıca %10'luk bir indirimden daha faydalanabilirsiniz.Yani Isis Pharma ürünlerine %25'lik bir indirimle sahip olmak şimdi çok kolay.Hemen alışveriş yapmak için TIK TIK.
 Sevgiler...

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.