-->

adsense

25 Haziran 2016 Cumartesi

PORTAKAL RENGİNDEN ELANCY ÇATLAK KREMİ SERİSİNİ ALMANIN TAM ZAMANI


Elancyl Çatlak Kremi
35 yılı aşkın bir süredir üretime devam eden uzman marka inovatif bakış açısıyla farklı ihtiyaçlara kökten çözüm getirmektedir.  Hızlı kilo alıp verme ya da hamilelik gibi nedenlerle özellikle kadınlarda sık yaşanan çatlak sorunu için özel ürünlere sahiptir. Elancyl içeriğinde yer alan eşsiz bileşenler sayesinde etkili sonuçlar verir. Kafein,   pilosella, Sichuan biberi, sarmaşık özleri ile geliştirilmiş aktif bileşenli formülüyle bunu sağlar.
Elancyl Çatlak Kremi Ürünleri
Elancyl Çatlak Kremi serisi en beğenilen ürünleri barındırır. Oldukça güçlü bir seridir.

v Correcteur Vergetures & Çatlak Giderici Krem: Çatlakların kapladığı alanı ve derinliğini gözle görünür derecede azaltır. İçeriğindeki aktif maddeler cildi onarır ve yeni elastik liflerin sentezini yapılandırır. Bu sayede cildin direnci ve elastikiyeti artar. Daha pürüzsüz esnek ve rahat görünüm elde edilir. Fibrilin ve C vitamini ile kollajen liflerin sentezini yeniden yapar.   Çinko Glükonat sayesinde kaşıntı rahatlatıcı etkisi vardır. Guanidin Glikolat ile kerato-azalmasını sağlayarak cildi düzeltir. Yeşil maske pigmenti ile de çatlaklardaki renkli görünümü önler.   Ürün her açıdan oldukça zengin ve yüksek etki sahibidir.

v Prevention Vergetures Hamilelik Dönemi Çatlak Önleyici Krem: En iyi Elancyl Çatlak Kremi ürünlerinden biridir. Yağsız krem ve yapısı, hafif kokusu ile hızla emilir. Uygulama sonrasında hemen giyinmek mümkündür.  Formülü, aspir yağı ve deniz ekstreleri ile güçlendirilmiştir. Aspir yağı, besleyici ve yeniden yapılandırıcı bir komplekstir. Yenilik deniz doku ekstresi ise hücreleri besler ve enerjik hale getirir. Ayrıca yeniden yapılandırıcı pro-vitamin B-5 ile de nemlendirici yönle beraber ürün formülü zenginleştirilmiştir. Vergetures Hamilelik Dönemi Çatlak Önleyici Krem, hamilelik nedeniyle oluşan gerilmelere karşı cilt direncini arttırır, böylece çatlakların oluşumunu önler.
v Reducteur Vergetures & Çatlak Giderici Krem: Dokularınızın yeniden canlanmasını nemlendirici ve onarıcı yapısı sayesinde sağlar. Yeni oluşan genç çatlaklar için kullanımı uygundur. Düzenli kullanım sonrasında beyazlıklar ve pembelikler fark edilir şekilde yok olur.  Uygulanışı sırasında oval hareketlerle cilde iyice yedirilmesi tavsiye edilir.
v Specific Vergetures Çatlak Önleyici: Hamilelik gibi hızlı kilo alma dönemlerinde gerilmeye bağlı oluşan çatlaklara karşı direnç oluşturmada etkili bir üründür. Cildin esnekliğini artırır ve hücresel düzeyde yenilenme hızını iki katına çıkarır. Ayçiçeği ve yosun özü içeriği sayesinde onarma ve yapılandırma gibi özellikleri çok güçlüdür. Formülünde yer alan pro-vitamin B5 sayesinde yeniden oluşacak çatlakların önüne geçer. Besleyici, yenileyici özelliği ile düzenli kullanım sonrası çatlak oluşumunu %92 oranında engeller.
Elancyl Ayrıcalığı
Elancyl, bilimsel verilerden yararlanarak kaliteli ve zengin bir ürün yelpazesi geliştirir. Cildi sadece belirli bir amaç için değil aynı zamanda çok yönlü şekilde destekler. Aktif bileşen içeriklerinin bunda etkisi büyüktür. Her zaman en iyisini sunmayı marka felsefesi haline getiren marka, vücudun korunması ve cildin kusursuz güzelliğinin sağlanması için maksimum potansiyel sunar. Elancyl ürünlerinin en güçlü silahı doğal aktif bileşenleridir.
Elancyl çatlak kremi ve Elancyl markasının diğer cilt bakım ürünlerini portakal rengi adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.


4 yorum:

 1. Ah şu indirimler :)) teşekkürler bilgilendirme için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İndirimler bizi bitiriyor insan her şeyi almak istiyor:))

   Sil
 2. paylasım için teşekkürler

  YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.