-->

adsense

14 Mayıs 2016 Cumartesi

HAMİLTON GÜNEŞ ÜRÜNLERİ PORTAKALRENGİ.COM'DA


  Bütün yıl iki haftalık tatil umuduyla çalışıp duruyoruz. Güneşin altında uzanarak; denizin dalga seslerini dinleyerek bütün yılın yorgunluğunu atıyoruz.Hayat duruyor o an.Sonra daha dinç,daha mutlu ve huzurlu bir biçimde normal yaşamımıza dönüyor ve çalışmaya başlıyoruz.Bronz tenimizle bir süre daha mutluluğumuz sürüyor.

    Bronz ten geçen yüzyılın başlarında sadece açık havada çalışan tarım ve inşaat işçilerine özgü bir durumdu. Aristokrat kesim beyaz tenlerine çok önem verirdi. Şapkalarıyla tenlerini güneşten korurlar; yüzlerine pudra sürerek ten renklerini iyice açmaya çalışırlardı. Çünkü ten renginden insanların hangi tabakadan olduğu anlaşılırdı.

   1920 yılında Coco CHANEL gitmiş olduğu bir tatilden bronzlaşmış teniyle döndüğünde ”estetik  bronzlaşma” kavramı ortaya atıldı.Bronzluk modası ortaya çıkınca insanlar bronzluğa daha bir sıcak bakmaya başladı.1936 yılında da batıda yıllık izinlerin düzenlenmesi yasasıyla birlikte tatil,güneşlenmek,bronzluk iyice yaygınlaşmaya başladı.İlk zamanlar sadece cildin kurumasını önleyen fakat güneşin zararlı etkilerinden çok fazla korumayan güneş yağları kullandı insanlar.Daha sonra güneş ürünleri yelpazesi genişledi.

   Güneş yaşamımızın içinde var ve  zararlarının yanında bir çok faydası da bulunmakta; özellikle çocuklarımız kemik gelişimi için güneş ışınlarından faydalanmalı.Vazgeçemediğimiz,dört gözle beklediğimiz tatillerde güneş ışınlarına karşı bizde önlemlerimizi almalıyız.Mesela SPF(Sun Protection Factor) yani Güneş Koruma Faktörü barındıran güneş koruyucular kullanmalıyız.Güneş koruyucularını güneşe çıkmadan on beş dakika önce kullanmalıyız.Ayrıca dört saatte bir yenilemeliyiz.

   İşte bu noktada size Hamilton güneş ürünlerinin başarısı ve kalitesinin tartışılmaz olduğunu hatırlatmak istiyorum.Her cilt tipine uygun ürünleriyle cildi güneşe karşı tamamen koruyan Hamilton güneş kremi ve diğer tüm güneş ürünleri lekelenme,kırışma,kuruluk gibi sorunların olmasına da engel olmakta.Benim de  severek ve kızımda dahi güvenle kullandığım ürünlere sahip olan Hamilton markası  son derece güvenilir bir online satış sitesi olan  portakalrengi.com da harika bir kampanyayla bizlerle buluşuyor.Kampanya kapsamında portakalrengi.com dan herhangi bir Hamilton  ürünü alırsanız yanında  Hamilton Active Losyon hediyesiyle beraber size ulaşacak.Bence bu fırsat kaçmaz mutlaka değerlendirmek gerek.

   Eğer yeni kampanyalardan haberdar olmak isterseniz portakalrengi.com'un sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririm.Linkler aşağıda mevcut sevgiler...

4 yorum:

  1. Hamilton güneş ürünlerinden bir tane deneyip hiç memnun kalmamıştım. Hatta iki-üç fıs kullandım ve çöpe gitti ne yazık ki.

    YanıtlaSil
  2. Güneş ürünlerini bende şimdiden almaya başladım :)) yaza stoklamak lazım ben su gibi tüketiyorum :)

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.