-->

adsense

13 Ocak 2016 Çarşamba

INSTAGRAM GÜNLÜKLERİ

Bakalım instagram hesabımda neler oluyormuş.

Lütfen bu soğuk havalarda bu tatlı hayvanları aç bırakmayalım biz yüz kilo yem alıyoruz ve bütün kış yetiyor.Havalar ısındımı asla gelmiyorlar hava soğuyunca bir bakıyorum camın önündeler ve artık bizden korkmuyorlar bile.

2015 in son alışverişini yaptım.2016 da da bol paramız olsun hep bir şeyler alalım.

Yılbaşına ne yakışır tabii ki kar ve sim.
2015 de bloggerların yaşadığı en büyük şok neydi?Tabii ki blogger ın takipçilerimizi bir gece de alıp emeklerimizi heba etmesiydi hala çok sinirliyim.
AY ben bu ikiliyi kullanmaya bayılıyorum.Mis gibi elma kokan şampuandan sonra pantene le saçlarıma bakım yapıyorum.Yumuşacık oluyor.Hepinize mutlu bir yıl dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.