-->

adsense

3 Ocak 2016 Pazar

ERKEK GİYİMİNDE KALİTE PIERRE CASSI  Selamlar eşimin bütün kıyafetlerini ben alınca erkek giyimiyle de yakından ilgilenmek benim için kaçınılmaz oluyor.Bir kıyafette en dikkat ettiğim noktalar ise kalite ve zamana uygun modern parçalar olması.Bu günlerde 1970 ler den beri istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden. Pierre Cassı markasına ait ürünler oldukça dikkatimi çekmeye başladı.  Son derece modern kesimlere sahip markanın takım elbise lerini iş adamları kadar  günümüzün genç beyleri de tercih ediyor.Eski sıkıcı renk ve kesimlerden sıyrılmış tüm beylerin severek giyineceği rahat ve şık parçaları üreten firma köklü geçmişinden de elde ettiği deneyimlerini günümüze uyarlamayı başarmış.  Ürünlerin tamamı Türk üretimi ve ayrıca dünyada da 42 ülkeye ihraç ediliyor.Alman yadan İngiltere ye ,Çat tan Tunus'a kadar bir çok ülkede Erkek giyimde tercih edilen bir marka.Ayrıca firma sadece takım elbiseyle kendini sınırlandırmamış zengin bir renk skalasına sahip gömlek,kravat,pantolon,kaban,ceket,palto,mont gibi büyük bedende dahil olmak üzere günlük yaşamda ihtiyaç duyulan her türlü ürüne sahip.Ayrıca kalitenin yanı sıra takım elbise fiyatlarınıda  son derece uygun tutarak bir çok beyin vazgeçilmezi haline gelmiş bir marka.

Yalnızca erkek giyim üzerine değil bebe ve çocuk takım elbise,gömlek,pantolon gibi farklı ihtiyaçlara da hitap eden modellere sahip.

Yurt içinde ve yurt dışında Giyim bayilik veren firmanın sitesini incelemek isterseniz  www.pierrecassi.com sitesini ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ederim.

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.