-->

adsense

6 Ocak 2016 Çarşamba

BLOGGERLAR PAYLAŞIYOR TARAFSIZ SATIN ALMA REHBERİNİZ OLACAK
Bu yılın Mart ayında Tarafsız Satın Alma Rehberi sloganı ile internet üzerindeki yayın hayatına merhaba diyenwww.bloggerlarpaylasiyor.com ürün ve hizmetler hakkında bilgi arayanların, ne alsam, nereden alsam sorularına cevap arayanların adresi olma hedefiyle her gün biraz daha büyüyor. 
Farklı konularda yazan bloggerların bir araya gelerek oluşturdukları sitede, kozmetikten giyime, mekan yorumlarından dayanıklı tüketim mallarına kadar her konuda ki yazılar gerçek deneyimlerle yazılmaya devam ediyor.
 Tüketiciye kaynak oluşturmak isteyen web sitesinin misyonu tarafsız yayın yapmak. 
Site aynı zamanda Blog yazarları içinde ne yapabiliriz diye düşünmüş.  
Yazar olarak sitede düzenli yazmanın dışında, blogunuzu tanıtan bir yazı yayınlatabiliyor ya da Konuk yazar olarak yazılar paylaşabiliyorsunuz.  Ayrıca Bloggerlar ile markalar arasında köprü oluşturma görevini de üstlenmişler. Zaman zaman yaptıkları etkinliklerde blog yazarı diğer dostları ile buluşuyorlar, yönlendirme yapıyorlar.

Herhangi bir konuda Bloggerlar Paylaşıyor ile iletişime geçmek isterseniz info@bloggerlarpaylasiyor.com adresine mail atabilirsiniz. Hemen geri dönüş yapıyorlar.

Sosyal Medya Hesapları
Site adresi:

Kampanya linki:

Sosyal medya hesapları:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.