-->

adsense

21 Ekim 2015 Çarşamba

PORTAKAL RENGİ ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ

Son günlerde adını sıkça duymaya başladığımız bir online alışveriş sitesinden bahsetmek istiyorum bugün PORTAKALRENGİ.COM Bu site merkezi Ankara da olan son derece yeni bir online alışveriş sitesi.Bulunduğum yerde her ürüne ulaşamadığım için bu tür siteler oldukça hoşuma gidiyor.Hele güvenilir olursa daha da güzel.Firmamızın sloganı da "Güzelliğin güvenle buluşma noktası"olunca bir bakmam gerektiğine karar verdim.Peki sitemizde neler var?Ağız,diş sağlığı, güneş koruyucuları,makyaj malzemeleri,medikal ürünleri,saç bakımı,yüz ve vücut ürünlerine kadar yüzlerce ürün mevcut.İncelediğinizde hakikaten hangisini alacağınıza karar veremiyorsunuz.


Üstelik son derece uygun kampanyaları hemen sizi siteyi incelemeye yönlendiriyor.Gerek kargo bedava gerek 3 al 2 öde gibi kampanyalar biz kadınları siteye çekmek için düşünülmüş son derece ince ve çekici ayrıntılar.


Çalıştıkları markaları görünce bayıldım çünkü yaşadığım şehirde asla ulaşabileceğim markalar değiller.İndirimleri de düşünürsek gerçekten ilgimi çekti.Ayrıca  üç ayrı kargo şirketinden istediğimizi seçerek satın aldığımız ürünlerin gönderimini sağlayabiliyoruz.Böylece sinir olduğumuz bir şirketle uğraşma problemi de olmuyor.Sitenin ana sayfasındaki iletişim kutucuğundan sorularınızı yazarak cevaplar alabilmeniz de son derece güzel düşünülmüş.

Ben siteye göz atarken dikkatimi çeken ürünlerden birazda bahsetmek istiyorum.İlk sırada Activar Göz Çevresi Kremi var.Daha önce bu kremin sample ürününü kullanmış fakat 250 civarı olan fiyatı yüzünden alamamıştım.Bu sitede ki indirim ile ürün daha bir alınabilir fiyata inmişti.Bir yaştan sonra göz kremleri hayatınızda önemli bir yere sahip oluyor.Bu göz kremi göz çevresine aydınlık bir görünüm vererek sıkılaşmasını sağlıyor.

İkinci sırada devamlı boyamaktan yıpranmış olan ve dökülen  saçlara sahip olduğum için ilgimi çeken Kerastese Saç Ürünleri mevcut.O kadar çok ürün vardı ki hangisini seçeceğime karar veremedim ve ürünler hakkında bilgi almak için yukarıda gördüğünüz telefonu aradım.Müşteri hizmetleri son derece ilgili bir şekilde sorunlarımı öğrenerek işime en yarayacak ürünleri önerdiler.Devamlı jöle kullandığımı söyleyince bana şu anda kampanyada olan Kerastase Densifique Densimorphose  Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Bakım Köpüğü nü önerdiler.

Bu ürün dökülen saçların beslenmesini ve kolay şekil almasını sağlıyormuş.Güzellik salonlarında çok tercih edilen bir ürünmüş.Hatta düzenli kullanımla yeni saçlar bile çıkarmayı vaat ediyormuş.Saç tellerine ışıltı ve parlaklık katmayı vaat eden bu ürün şu anda indirimde 83,70 lira üstelik iki adet alırsak ikincide %10 indirimliymiş.Telefonda benimle bu kadar ilgilenilmesi ve her ürün hakkında bu kadar donanımlı bilgi verilmesi oldukça hoşuma gitti doğrusu.
 Evet www.portakalrengi.com adlı online alışveriş sitesi hakkındaki ilk gözlemlerim bu şekildeydi.Sizde mutlaka inceleyip bir fikir sahibi olmalısınız.Eğer sorularınız olursa aşağıdaki numaraları kullanarak her tür soru,öneri ya da eleştirinizi iletebilirsiniz.
Ayrıca Portakal Rengi ni sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi isterseniz adresleri şu şekilde:
www.facebook.com/pages/Portakal-Rengi
www.instagram.com/portakalrengicom
twitter.com/portakal_rengi
Sevgiyle kalın...

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.