-->

adsense

6 Temmuz 2015 Pazartesi

PROZINC SAÇ BAKIM MASKESİ(BİR KOZMETİK İKİ YORUM)

Selam  Bir Kozmetik İki Yorum bölümümüzde bugün Prozinc Saç Bakım Maskesini anlatacağız.Eğer arkadaşım Buralı Olmanaynalar Lokalinin ürün ile ilgili yazdıklarını merak ediyorsanız sizi ŞURADAN alayım.Keyifli okumalar.
  Prozinc şampuanla birlikte kullandığım  bir ürün olan Prozin Saç Bakım Maskesi 150 ml.lik kavanoz tipi bir ambalajda.Kavanoz şişeleri oldukça pratik buluyorum çünkü bütün ürünü kullanma fırsatı veriyor.Ürünün vaatleri arasında kepeği önlemek,saç derisini arındırmak,saçın kaybettiği elastikiyeti tekrar kazandırmak gibi özellikler var.Tüm saç tiplerine uygun,Renklendirici ve Paraben içermiyor ayrıca Dermatolojik testleride yapılmış.Ürün Dermotek Labaratuvarları tarafından üretilmiş.
Hafif hoş,rahatsız etmeyen bir kokusu var.Saçımı yıkadıktan sonra krem kullanmadan bu ürünü uyguladım ben.Ceviz büyüklüğündeki bir parça ürünü tüm saçıma sürdüm.Ürünün etkili olabilmesi için Prozinc marka şampuanla kullanılması tavsiye ediliyor.Oldukça bereketli bir ürün biraydır kullanıyorum hala yarısı duruyor.Kıvamı krem şeklinde yani oldukça yoğun.Ama saça dağıtma konusunda zorluk yaşamadım.
Saçlarımda sertleşme problemi var ve ben bu ürünün yumuşatmasını orta ayar buldum.Yani banyodan çıkınca ekstra bir saç açıcı kullandım.Daha çok yumuşatmasını isterdim.Saç derimde herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşmadım.Saç dökülmemi büyük oranda Prozinc şampuanla birlikte durdurdular.Ayrıca daha sonraları saçlarımın daha kolay şekil aldığını fark ettim.İçerik bilgisi için aşağıdaki resme bakmayı unutmayın.
Ürün saçlarımı ağırlaştırmadı ve canlandırdı.Dermotek zaten saç için son derece profesyonel çözümler üretiyor.
Bence bir denemekte fayda var.Firmanın diğer ürünlerini incelemek istersenizOLUMLU ÖZELLİKLERİ:Paraben,Renklendirici içermemesi,Kavanozda olması,kokusu,saça canlılık vermesi,saçı ağırlaştırmaması,az miktarının yeterli olması
OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ:Saçlarımı istediğim kadar yumuşatmadı.

4 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.