-->

adsense

6 Haziran 2015 Cumartesi

"Mis gibi, yumuşacık sütlü çikolata lezzeti..."

Sevgili hanımlar...
Açık söyleyeyim ben bitter çikolatayı bir türlü sevemedim... Marketlerde kekime koyacak sütlü parça çikolata bulamadığım için de, hep tablet çikolatayı parçalayarak kek yapmaya çalıştım... Anlaşılan Pakmaya benim gibi hanımlara bir güzellik yapmaya karar vermiş: Sütlü parça çikolata çıkarmış! Şimdi Pakmaya sütlü parça çikolata ile uzun, lüzumsuz uğraşlardan kurtuldum. Bitter çikolatayı tercih etmeyenler, bu tavsiyem size. Mis gibi, yumuşacık sütlü çikolata lezzeti... Üstelik ısıya da dayanıklı.
Pakmaya kaliteli, farklı, zengin çeşitli ürünlerle birlikte nefis tarifleriyle de vazgeçilmez lezzet desteğim. www.mutfaginyildizi.com’da yeni, pratik tarifler size de büyük kolaylık sağlayacak.
İyisi mi www.mutfaginyildizi.com’a bakmadan mutfaga girmeyin...Bir boomads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.