-->

adsense

10 Nisan 2015 Cuma

TRESAN SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Tresan saç bakım ürünlerinin, 

İki çeşit Isırgan otu şampuanı mevcuttur. Isırgan otu ekstresi,kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp,saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine,saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olurken , ayrıca saçlara hacim kazandırır.

 Tresan’ın Papatya, Kediotu, Civanperçemi, Şerbetçiotu, Melisa ,Rezene bitki ekstreleri,Panthenol ve % 0,3 oranında antibakteriyel etkili Piroctone Olamine içeren Tresan Anti-Dandruf –kepeğe karşı etkili şampuanı,kimyasal işlem görmüş saçlarda onarıcı özelliği olan Tresan Papatya şampuanı ,8 çeşit bitkisel ekstre içeren ve kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp saça bakım sağlayarak ,canlılık,parlaklık ve yumuşaklık kazandıran ,Kepek oluşumunu önleyen saç uzamasının uyarılmasına ve saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olan Tresan Kayın Ağacı özlü saç toniğive Isırgan otu ve Huş ağacı ekstresi ihtiva eden ve saç diplerinde çökelti bırakmayan Tresan Isırgan Otu saç jölesi mevcuttur.

Tresan Saç bakım ürünleri Almanya’dan ithal edilmektedir.**Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.