-->

adsense

21 Ocak 2015 Çarşamba

Ece İnce'den Gelen Etkinlik Hediyeleri

Merhabalar ,
BURALI OLMAYANLAR LOKALİ ile beraber hazırladığımız hediyeleşme etkinliğimizin hazırlıkları büyük heyecanla devam ediyor. Arkadaşım Ece 'nin hediyelerine geldi yayın sırası bugün :)

Katılımcı arkadaşlarımızın fotoğrafları geldikçe bendeki heyecan daha da artıyor. Bu güzel hediyeler kime gidecek bakalım :))
Bu arada sevgili Ece 'de sevgililer günü için bir hediyeleşme etkinliği düzenledi. Sevgililer günü için çifte hediye almak isterseniz hem Ece'nin blogunu hem de bizim ETKİNLİK sayfamızı hala vakit varken ziyaret etmeniz yeterli :)

Görüşmek üzere...

6 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.