-->

adsense

5 Ocak 2015 Pazartesi

BURALI OLMAYANLARLA HAZIRLADIĞIMIZ BİR KARTPOSTAL,BİR KİTAP,BİR KOZMETİK ETKİNLİĞİNE SİZDE KATILIN

Selamlar Blogumun Değerli Takipçileri,
  Sevgili arkadaşım BURALI OLMAYANLAR instagram hesabından yılbaşında kendine gelen bir kartpostalı paylaştı.Son derece kibar bir başka blogger arkadaş eski adetleri yaşatmak adına ona bir yeni yıl tebrik kartı yollamış.Gerçekten çok hoşuma gitti biraz konuşunca neden bizde eski adetleri yaşatacak bir etkinlik düzenlemeyelim dedik.Enine boyuna düşündükten sonra blogger arkadaşlarımızla kaynaşmak,tanışmak,önemli bir değerimizi unutmamak için etkinliğimizi nasıl yapacağımıza karar verdik.En yakın önemli gün 14 Şubat bu tarihte  bir kartpostal almak istemez misiniz?Şimdi sizi sevgili arkadaşımın hazırlamış olduğu yazıyla baş başa bırakıyorum.Eğer sizde bu güzel etkinliğe katılmak isterseniz yazının altına yorum ve mail adresinizi bırakın ayrıca verilen linklerden bloglarımıza ve instagram hesaplarımıza üye olursanız çok seviniriz sevgiler...

BURALI OLMAYANLARIN ETKİNLİK YAZISI

   Çocukken koleksiyon yapar mıydınız ? Benim kartpostal koleksiyonum vardı. En çok yılbaşında gelen kartpostalları severdim çünkü simden karlar vardı pırıl pırıl parlayan. Ben çocukken her bayram ve yılbaşı uzaktaki akrabalara, dostlara kartlar gönderilirdi. Günler önceden kartpostal stantları kurulurdu. Eski güzel adetleri yeniden canlandırmak gerekir. Bu yılbaşı beni çok mutlu eden bir hediye aldım. Yılbaşı kartı. 
Bu yılbaşı kartı milyonlarca liralık hediyelerden daha çok mutlu etti beni.Arkadaşım Kelebek Etkisi 'ne büyük sevinçle yılbaşı kartımı anlatırken , neden bu güzel adeti yeniden canlandırmıyoruz haydi bir etkinlik yapalım dedi bana :)
Sonuç olarak Kelebek Etkisi ve ben bloggerları kaynaştırmak adına 14 Şubat sevgililer günü için bir hediyeleşme etkinliği yapmaya karar verdik. Etkinliğimizin en önemli şartı; katılımcıların hazırlayacakları pakete bir kartpostal da eklemesi . Bloglarımızı ve instagram hesaplarımızı takibe almak etkinlik için diğer zorunlu şartımız. Etkinliği bloglarınız da duyurursanız ayrıca bizi mutlu edersiniz.

ŞARTLAR

1 - Güzel bir kartpostal
2 - Kendi kütüphanenizden bir kitap 
3 - 30 TL değerinde makyaj malzemesi ( Aramızda öğrenci arkadaşlar olduğunu düşünerek miktarı düşük tuttuk. İsterseniz tek parça bir ürün ya da 30 TL'lik bir sürü ürün almak tamamen size kalmış. )
 4-Hediyeler ve kartpostalların resimlerini bize en geç 21 Ocakta yollamanız gerekiyor sadece resim yollayanların eşleştirmelerini yapacağız çünkü bir arkadaşımızın hediye yollayıp karşılığında hediye almamasını istemeyiz ve lütfen resmini yolladığınız hediyeleri gönderelim arkadaşlarımıza.
 5-Hediyeleri tam 14 şubatta arkadaşlarımızın eline geçebilecek şekilde yollaya bilirsek çok güzel olur tabii ki kargoda aksilikler çıkabilir bu yüzden erkende gönderebilirsiniz.


Okunmuş kitaplara hem ben hem Kelebek Etkisi çok değer verdiğimiz etkinlik için size ait bir kitap olsun istedik.Sizin okuduğunuz,size bir şeyler katmış,belki kenarına notlar almış olduğunuz kitaplar çok değerli.Ayrıca etkinliğimizi sadece blog sahibi olan arkadaşlar için düşündük. Çünkü amacımız kaynaşmak, yeni dostluklar kurmak ve blogları kaynaştırmak.  
 Düzenlediğimiz bu kartpostal etkinliğine katılmak isterseniz bize yorum bırakmanız yeterli. Yorumlarınıza mail adresinizi de eklemeyi unutmayın.


İnstagram hesaplarımız ;


Blog adreslerimiz:

27 yorum:

  1. Bende katılıyorum kızlar

    polisakademisi.sena@gmail,com

    http://nypdsena.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  2. Çok hoş bir etkinlik,yeni bir bloggerım ama katılmak istiyorum ben de:) tzeynep6841@hotmail.com adresim

    YanıtlaSil
  3. Pardon hotmail yazmışım yanlışlıkla tzeynep6841@gmail.com

    YanıtlaSil
  4. Tabiki katılirim çok güzel düşünmüşsünüz
    Mail hsb.prcl.hp@gmail.com

    YanıtlaSil
  5. Çok keyifli bir etkinlik seve seve katılırım.
    öncesinde fotoğraf istenmesi çok düşünceli olmuş
    ecefobi.blogspot.com.tr
    ecefobi@gmail.com
    sevgiler

    YanıtlaSil
  6. Evet arkadaşların bir kısmı benim sayfama bir kısmı buralı olmayanların sayfasına yorum yapmış şimdilik katılımcılar şunlar:
    1-Kelebek Etkisi
    2-Buralı Olmayan
    3-Sena Dursun
    4-Miskin ve Beceriksiz
    5-Makyaj Sever
    6-ecefobi
    7-Seda Karapoyraz
    8-Kitap ve Güzellik
    9-Kalem
    10-ruj
    yeni katılımcıları bekliyoruz sevgiler

    YanıtlaSil
  7. Katılımcı arkadaşlar unutmayın 21 ocağa kadar kelebeketkisi39@gmail.com ya da buraliolmayanlarlokali@gmail.com adreslerine paketlerin fotolarını yollamalısınız yoksa etkinliğe katılmazsınız sadece foto yollayanların eşleştirmeleri yapılacaktır

    YanıtlaSil
  8. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


    Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
    Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
    Tel: +90212 330 9707    YanıtlaSil
  9. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


    Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
    Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
    Tel: +90212 330 9707    YanıtlaSil
  10. Miskin ve Beceriksiz kendi bloğunda bahsedince bir koşup bakayım dedim, eğlenceli bir etkinlik bu.
    Katılamasam da keyifle izleyeceğim.
    Bu arada 556. takipçin ben olsun :-)

    benim bloğa da beklerim.Sevgiler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. inşallah bir dahakine katılırsınız hemen geliyorum blogunuza:))

      Sil
  11. selam şekerim
    ben geldim
    gelir gelmez etkinliğe katılmak istedim..

    yalnızca yayında hem 21 ocak demişsin hemde 7 şubat
    hangisini baz alayım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. 21 ocağa kadar hediyeleri hazırlayıp resimlerini kelebeketkisi39@gmail.com adresine yollayacaksınız 14 şubatta eşleştiğiniz arkadaşın ellinde olacak biçimde yollayacaksınız yanlış yazmışım haklısınız hemen düzeltiyorum aramıza hoşgeldiniz.

      Sil
    2. Nilgün hanim etkinligimize hosgeldiniz :))

      Sil
  12. hoşbulduk canım..
    mail adresim: info@nilgunkomar.com

    muck♥

    YanıtlaSil
  13. Bayıldım !! Hediye vermekten, almaktan güzel şey mi var :)) Kesinlikle ben de katılmak istiyorum. Sanırım resim tarihi 23 Ocak gününe çekmişsiniz. En kısa zamanda resmi yollayacağım.

    http://beautycoma.blogspot.com.tr/
    redlipstickaddicted@gmail.com

    YanıtlaSil
  14. Tüh ya kaçırmışım bu etkinliği. Kartpostallar benimde en sevdiğim şeylerden biridir. Kısmet değilmiş inşallah başka sefere katılabilirim. :((

    YanıtlaSil
  15. Ahhh çok üzüldüm, bende kaçırmışım. Zevkle katılırdım. Son katılım Ocak sonu gibi olsaydı bari...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet bu sefer kaçırdınız inşallah bir sonraki etkinliğe nasip olur:))

      Sil
  16. Yukarıdaki arkadaşlarla birlikte beni de dahil etseniz çok zor mu olur acaba? Kaçırdığıma çok üzüldüm gerçekten...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Eğer perşembe gününe kadar foto yollarsanız sizi dahil edebiliriz:))

      Sil
    2. Tamamdır, çok teşekkürler :))

      Sil
    3. Rica ederim seni aramızda görmekten çok mutluyuz:))

      Sil
    4. Mail gönderdim, teşekkürler :))

      Sil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.