-->

adsense

20 Ocak 2015 Salı

Bir Kartpostal, Bir Kitap, Bir Kozmetik Etkinliği Son Hafta Duyurusu

Sevgili BURALI OLMAYANLAR ile 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediğimiz hediyeleşme etkinliğimizi duymayan kaldı mı acaba ? Şartlarımızı da oldukça basit tuttuk, katılacak arkadaşlarımız zorlanmasınlar diye. Katılımcı arkadaşlarımızdan isteğimiz; bir kartpostal, kendi kütüphanelerinden bir kitap ve 30 TL değerinde kozmetikti.Ve bir isteğimiz daha vardı; o da her katılımcımızın aldığı hediyelerin fotoğraflarını bizlere yollamalarını istedik. Bundaki amacımız da kimseye haksızlık olmaması içindi.
Şimdiye kadar altı arkadaşımızın hediyelerini bloglarımızda yazdık. Yazılmayı bekleyen fotoğrafları da en kısa zamanda yazacağız.
Katılımcı arkadaşlarımızdan en geç 21 ocağa kadar fotoğraflarını yollamalarını istemiştik ama süreyi 23 ocak cuma günüde kadar uzattık. En geç 25 ocak tarihinde de eşleştirmeleri yapacağız.
Etkinliğe hala katılmadıysanız ve sevgililer günüde minik bir hediye almak istiyorsanız sizleri de aramızda görmek isteriz.Ayrıntılar için ETKİNLİK yazımızı okuyabilirsiniz.

Görüşmek üzere...

3 yorum:

  1. sizi yeni keşfettim ve takibe aldım. bana da beklerim http://ciziyorumdikiyorum.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.