-->

adsense

1 Aralık 2014 Pazartesi

WET n WILD MEGA EYES EYELINER

Selamlar Wet n Wild markasına ait bu eyeliner'ı sadece merakımdan denemek için aldım.Ürün 1 gramlık küçük şık bir ambalaja sahip.Eyeliner ve rimel denemeyi seviyorum ne de olsa devamlı kullandığım ürünler.Keçe uçlu eyelinerları ise kullanımı oldukça kolay olduğu için tercih ediyorum.
Bu ürünün fiyatıda oldukça uygundu ve denemeye değer diye düşündüm.Üründen çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim.İlk başlarda oldukça koyu bir siyahlığa sahipti ama çok kısa süre sonra rengi soldu ve şu an hiç bir şekilde renk vermiyor.Ayrıca ucu o kadar sert ki göz kapaklarım her sürüşte son derece acıyor.Sırf buraya yazmak için defalarca denedim ama eyeliner çekmek ızdıraba dönüştü.Gözde tüm gün kalmıyor sürdükten bir iki saat sonra dağılıyor.Kısacası bu ürünü pek sevmedim.Sevgiler...
Olumlu özellikleri:Fiyatı,ambalajı
Olumsuz özellikleri:Ucu sert gözkapaklarını tahriş ediyor,rengi soluk,sürdükten sonra dağılıyor,sürümü zor.

4 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.