-->

adsense

24 Aralık 2014 Çarşamba

Sayarak Zayıfla 5333 Dr. Ayça Kaya

Selam bu kitabı aldığımda aslında çok fazla bir şey beklemiyordum.Dr. Ayça Kayayı bazı televizyon programlarından tanıdığım için bir şans vereyim dedim.Kitabımız Doğan kitap tarafından yayımlanmış.182 sayfadan oluşuyor ve 16 lira.İlk olarak şunu söylemeliyim bu bir diyet kitabı değil.Bize doğru beslenme tekniklerini anlatan çok farklı bir kitap.
Mesela ilk olarak rejim yaptığımızda ekmeği keseriz bu kitabı okuyunca buna gerek olmadığını görüyorsunuz.Kitap öncelikle şişmanlık hakkında bilgi veriyor.Daha sonra temel besin maddelerini açıklıyor ve ne yemeliyiz,nasıl dengeli beslenilir,dengeli beslenmeyi hayatımıza nasıl uyarlarız hepsi kitapta mevcut.
Ben bu kitabı çok çok başarılı buldum.Okuyunca ne kadar yanlış beslendiğinizi göreceksiniz.Kitabımız zayıflama hikayeleriyle son buluyor.Bence kilo problemi olanların okuması gereken güzel bir kitap.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.