-->

adsense

26 Aralık 2014 Cuma

OTACI LİMONLU-ZEYTİNYAĞLI PARLAKLIK VERİCİ ŞAMPUAN

Selamlar Otacı markasına ait ürünleri çok seviyorum.Otacının diğer ürünlerini de görmek isterseniz sizi ŞURADAN alayım. Bu şampuanda bana blogumun doğum günü için yollanmıştı.Limonlu-zeytinyağlı olan şampuanımız 400 ml.lik oldukça sağlam ve pratik bir ambalaja sahip.
Bir kere kokusu muhteşem son derece keskin bir limon kokusu saçlarınızı yıkadıktan sonra bile buram buram kokuyu hissediyorsunuz.Limon özleri ışıltı vermeyi zeytinyağı ise bakım yapmayı ve yumuşaklık vermeyi vaat ediyor.Şampuanımız tahriş edici sert temizleyiciler içermiyor.Temizleyici ana maddesi organik sertifikalı.Saç diplerinde birikim yapmıyor.Hayvansal maddeler içermiyor.Ve en önemlisi hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmiş.İçeriğini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.
Peki benim yorumlarım ne?Kokusunu çok sevdiğimi zaten söylemiştim.Yıkadığımda kesinlikle saç kremi kullanmak zorunda kalmadım çünkü yıkadığınız an saçlarınızın yumuşacık olduğunu hemen anlıyorsunuz.Sadece kendimde değil kızımda da kullandım şampuanı onun saçları da yumuşacık oldu.Çok kolay tarayabiliyorsunuz saçlarınızı.Ayrıca saçlarıma çok güzel bir ışıltıda geldi.Saçlarım sarı olduğu için genelde mat duruyor ama bu şampuanı kullandığımda ışıltılar fark ettim saçlarımda ve çok sevindim.Bu şampuan kuru ve normal saçlar için uygun.Aslında benim saçlarım yağlı ama ben çok beğendim.Ne de olsa Otacı Türkiye nin ilk bitkisel ürün üreticilerinden ben güvenle her ürünlerini kullanıyorum.
Bazı şampuanların kapak kısmıyla sorunlar yaşıyorum açılmıyor bir türlü bu ürünün kapak kısmını sevdim hem sağlam kapanıyor hem de açılırken gayet kolay.Ürünü online olarak da alabilirsiniz.Fiyatı 14.50 lira oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün;bir göz atmak isterseniz sizi ŞURADAN alayım.
Olumlu Özellikleri:Muhteşem kokusu,saçları pırıl pırıl yapması,saçları yumuşacık yapması,pratik ve sağlam ambalajı,zararlı maddeler içermemesi,hayvanlar üzerinde test yapılmaması,fiyatının uygun olması.
Olumsuz Özellikleri:Yok.
Sevgiler...

1 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.