-->

adsense

19 Aralık 2014 Cuma

NYC SKY RISE MASCARA

Nyc markasından denemek için aldığım ürünlerden biri de Sky Rise mascara.Ürünümüz 7ml.lik ince bir ambalaja sahip.Şık ve kaliteli bir görünümü var.
İnce bir fırçası var bu da kullanım kolaylığı sağlıyor,küçük kirpiklere bile ulaşabiliyorsunuz.Kıl fırçalı rimelleri çok sevmiyorum ama bu rimel de yapışma gibi bir sorun yaşamadım.Kirpiklerimi uzatmasını sevdim,dolgunlaştır masını çok yeterli bulmadım.Fiyatı da oldukça uygundu ürünün tam hatırlayamıyorum ama 10-12 lira gibiydi.Verdiği siyahlıkta oldukça başarılı.Fiyatına göre çok çok başarılı bir ürün bence alınıp gündelik yaşamda rahatça kullanılabilir.Sevgiler...
Olumlu özellikleri:Fiyatı,ince fırçası,rengi,kirpikleri uzatması,sağlam ambalajı
Olumsuz özellikleri:Yok.

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.