-->

adsense

6 Ekim 2014 Pazartesi

Wet N Wild Silk Finish Ruj – E547B Breeze

Selamlar wet n wild silk finish rujlar Gratislerde çok uygun fiyata satılıyor.6.50 lira olunca mağazaya girince bir ruj almadan çıkmayayım diyor insan.
Benim aldığım daha doğrusu bulabildiğim renk breeze bir çoğu satılmıştı ben de denemek için sırf aldım.
Ambalajı son derece sıradan ve çok sağlam olduğunu söyleyemeyeceğim.Daha şık bir tasarım yapılabilirdi.Rujun belli belirsiz rahatsız etmeyen bir kokusu var.Ürün vitamin A-E ve Aloe Vera ile zenginleştirilmiş. nemli görünümlü dudaklar vaat ediyor.
Ben rengi oldukça sevdim metalik bir parıltıya sahip nude bir renk diyebiliriz.Herkes kullanamaz ama ben severek kullanıyorum bu tür renkleri.Ruj yumuşak bir yapıya sahip uygulaması gayet kolay.Nemlendirmesini sevdim.Fiyatını düşününce çok fazla bir şey beklemiyordum ama kendime yakıştırdım bu ruju.Dayanma gücü de orta ayar 4 saat kadar.Kuru dudaklara sahip olanlar nemlendirmesini sevebilir.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.