-->

adsense

1 Eylül 2014 Pazartesi

Harmolance tamamen size özel,özgün ürünler yelpazesi

  Selamlar bu gün size yeni tanıdığım oldukça da ilgimi çeken Harmolance markasından ve ürünlerinden bahsetmek istiyorum.Harmolance uyum ve denge (harmoni ve balansı)simgeleyen bir marka. Harmolance 1997 yılında bir tıp doktoru ve kimya mühendisi tarafından kurulmuş olan Candid adlı kuruluşun ruhsatlı bir markası. Özgün ve kaliteli ürünleriyle kadınların problemli zamanlarında yanlarında olmayı vaat ediyor.Bildiğiniz gibi ergenlik dönemi,doğum sonrası ve menopoz esnasında yaşanan sıkıntılar kadınların korkulu rüyası ve firmamız bu dönemlerde kadınların yanında olarak her türlü sıkıntılarına çare olacak ürünler üretiyor.Kadın olmak çok özel ve her kadın her daim kendini mutlu ve güzel hissetmeli diyerek çıkmışlar yola.
  Harmolance  temelinde bitki ekstreleri bulunan tamamen özgün  ürünlerden oluşuyor.Ürünleri Türk ve Avrupa  yönetmelikleri doğrultusunda  yüksek kalite standartlarına sahip tesislerde üretiliyor.Harmolance ürünlerini sadece  www.harmolance.com ya da www.menopozedshop.com adlı sitelerden edinebilirsiniz; çeşitli indirim dönemleri ve 100 lira üzeri alışverişlerde kargo bedava gibi kampanyaları da mevcut.
   Web sitelerinde gıda takviyelerinden tutunda  ve menopoz dönemleri için özel patentli teknoloji ile üretilen gecelik ve pijamalara kadar pek çok ürün bulabilirsiniz.Gecelik koleksiyonlarının çok ilginç bir özelliği var; mesela menopoz dönemindeyseniz ve ateş basma probleminiz varsa sizi serin tutuyor;üşüyorsanız ise sıcak tutuyor.Doğrusu çok üşüyen bir insan olarak bu özellikler çok hoşuma gitti.
  Çok yakında da aynı özelliklere sahip t-shirtlerini de piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar.Gıda takviyeleri de Omega 3 den tutunda D vitaminine kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip.
  Benim en çok dikkatimi çeken ürünleri ise Harmolance Ayak ve Topuk Bakım Kremi oldu.Ayaklarımız en ihmal ettiğimiz organımız ve bir kadın güzel olacaksa tepeden tırnağa bakımlı olmalıdır.Bu krem özgün bitki ekstreleri,salisilik asit ve B vitamini ile tasarlanmış çok özel bir formüle sahip.Kullananlar çok memnun olduklarını belirtmişler ben de bu kremi kullanmaya başladım ve çok yakında sizinle bu kremi daha detaylı anlatan bir postla yorumlarımı paylaşacağım.
  Firmamızla ilgili daha detaylı bilgi alabilmeniz ve ürünleri inceleyebilmeniz için sizi ŞURADAN alalım.Ayrıca twitter,facebook ve instagram hesaplarında çok eğlenceli yarışmalar düzenliyorlar,yararlı bilgiler veriyorlar ve çok yakında bir e-kitap çıkaracaklar;mutlaka takip etmelisiniz.
Twitter adresi için https://twitter.com/harmolance
Facebook adresi için https://www.facebook.com/harmolance/timeline
Instagram adresi için http://instagram.com/harmolance

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.