-->

adsense

3 Eylül 2014 Çarşamba

Avon Naturals Hair Care Pure Clean Kiraz Çiçeği Özlü Saç Bakım Maskesi

Saçlarım çok çok problemli olunca saç bakım ürünleri hayatımda çok farklı bir yere sahip oluyor.Bu saç bakım kremi ne kadar zamandır aklımdaydı.Çünkü gerçekten çok sevimli bir ambalajı vardı.En sonunda aldım.200 ml.lik plastik küçük sanki eski süt şişelerine benzeyen çok sevimli bir ambalajı var.Ayrıca kokusu da gerçekten müthiş.
Krem kıvamında olan ürünü saçlarımı şampuanladıktan sonra saç uçlarıma sürüyor ve iki-üç dakika sonra duruluyorum. Duruladığınızda zaten hemen saçlarınızın ne kadar yumuşadığını fark ediyorsunuz.Taranması çok kolay oluyor ve saça canlılık,parlaklık ve hacim veriyor.Saçlarımda yağlanma ya da  kepek gibi bir problem oluşturmadı.Kızımın saçlarında da uyguladım aynı etkileri onda da gözlemledim.Fiyatını tam hatırlamıyorum ama en fazla 6 liraydı.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.