-->

adsense

29 Ağustos 2014 Cuma

PASTEL KISSES LIP BALM

Dudaklarıma her gece yatmadan mutlaka lip balm sürüyorum.Pastel kisses lip balm bize lila kutuyla yollanmıştı.Çok cici bir görünüşü var.Sıradan lip balmlar gibi değil ambalajı parçalara ayrılıyor.En üstte fırçası var.Ayrıca dört farklı seçenek mevcut(nar özlü,nane,şeftali-papatya,orman meyveli-vanilya) bende ki orman meyveli ve vanilyalı.
Kokusu gerçekten muhteşem.Ayrıca içinde shea yağı,E vitamini,provitamin A bulunuyor.Fırçasının denemeden pek başarılı olmayacağını düşünmüştüm yanılmışım gayet rahat sürülebiliyor.Ürün çok sıvı değil bu yüzden fırçaya rahatça alınabiliyor.Hijyenik açıdan da bir çoklarının hoşuna gidecektir fırçalı olması.
Nemlendirmesi fena değil,renk vermesi çok hafif bu yüzden defalarca üstünden geçiyorsunuz.Hafif makyajlarında  kullanmak için genç kızlara çok uygun bir ürün.Fiyatıda 10 lira gibi cüzi bir miktar.Çantaya atılınca belki fırçası yerinden çıkar diye düşünüyordum ama böyle bir sorunda çıkmadı.Yani çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.