-->

adsense

14 Temmuz 2014 Pazartesi

VICHY PURETE THERMALE 3 in 1 TEMİZLEYİCİ

Bu ürün Kozvi box'tan gelmişti.100 ml.lik şık bir ambalajı var.3 farklı amaç için kullanılabiliniyor.Temizleyici süt olarak,tonik losyon olarak ya da göz makyajınızı temizlemek için kullanabiliyorsunuz.Ben sadece göz makyajımı temizlemek için kullanmayı yeğliyorum.Çünkü ağır bir makyaj yapıyorum ve jel yapıdaki temizleyicilerin cildimi daha iyi temizlediğini düşünüyorum.İlk kullandığımda bakalım makyajımı güzel temizleyecek mi diye denemek istedim.Temizledi ama 4 pamukla iyice silince bu yüzden ben sadece göz makyajım da kullanmayı yeğledim.İçeriğine bakalım isterseniz.
Yalnız gözlerimi biraz sulandırdığını da söylemeliyim tabii ürünü biraz fazla kaçırınca gözlerimin içine giriyor.Bu da sanırım benim hatam çünkü üzerinde hassas gözler ve lens kullananlar için uygun olduğu yazıyor.Ayrıca durulama gerektirmiyor ürün.Cildimi kurutması gibi bir etkiyle karşılaşmadım.İçinde Vichy termal suyu barındırıyor böylelikle daha yatıştırıcı bir etkiye sahip.Paraben içermiyor.Hipoalerjenik.Rahatsız etmeyen hafif bir kokusu var.Eğer siz sütle makyaj temizlemeyi yeğliyorsanız deneyebilirsiniz.Ben tekrar alacağımı sanmıyorum çünkü hepsi bir arada ürünler yerine her bölge için tek tek üretilen ürünler daha iyiymiş gibi geliyor bana.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.