-->

adsense

23 Temmuz 2014 Çarşamba

GOLDEN ROSE PERFECT SHINE RUJ 240

Selam bu ruju Bim'den almıştım.Fiyatı 5 lira idi.4,2 gramlık şık bir ambalaja sahip rujumuz.
Rengi de görüldüğü gibi gündelik kullanıma uygun hoş bir pembe-gül kurusu.Yapısı yumuşak ve sürümü oldukça kolay.Özellikle yoğun göz makyajı yaptığım sıralarda kullanıyorum çünkü çok yoğun bir rengi yok.Kalıcılığı içinde orta ayar diyebiliriz.Dudakları kurutmaması da bir artı benim için.
Bu serinin içeriğinde A ve E vitaminleri bulunuyor.Son günlerde makyajım da kurtarıcı olarak kullandığım bir renk bu çünkü her tür makyaja kolayca uyum sağlıyor.Dudaklara hafif doğal bir renk veriyor.Bu seri toplam 42 renkten oluşuyor.Ruj mat değil ama içinde parıltılar da barındırmıyor.Bazı arkadaşlar kokusunu yoğun bulmuş ama bence son derece hafif rahatsız etmeyen bir kokusu var.Serinin başka renklerini bulabilirsem almak ve denemek isterim.Sevdim yani. Sevgiler...

2 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.