-->

adsense

9 Mayıs 2014 Cuma

NYX GIRLS GLOSS 32 SOAP OPERA QUEEN

Selamlar bugün NYX markasına ait güzel bir glossumuz var.NYX girls gloss 32 numara benim çok sevdiğim bir renk oldu.Bu seride yaklaşık 36 renk bulunmakta.Bir kere kokusu muhteşem insanın yiyesi geliyor.Ne yazık ki ben gloss sevmediğim için sadece bir kaç kere kullandım.Ama glossu genç kızlara çok yakıştırıyorum.Ben yoğun ve mat renkleri çok seviyorum.İçinde neler olduğuna aşağıdan bakabilirsiniz.
Ambalajı gayet şık ve sağlam aynı zamanda geyik ayağı şeklinde aplikatörüylede ürün kolayca alınıyor.Çok yapışkan olmayan bir yapısı var.İçinde hafif parıltılar barındırıyor.Çıkarması gayet kolay çünkü çok kalıcı değil gün içinde defalarca tazelemek gerekiyor.Başka bir rujun üstüne uygulayarak da kolayca kullanıla bilinir.Dediğim gibi genç kızların rahatça kullanacağı hoş bir renk.Sevgiler....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.