-->

adsense

28 Mayıs 2014 Çarşamba

ESSENCE 57 MORE TO LOVE RUJ

Selam essence markasını uygun fiyatlı ve kaliteli olmasından dolayı çok seviyorum.Hiç rujunu denememiştim.Bu rengi görünce hemen aldım.Fiyatı 7.25 liraydı sanırım.Ambalajı şık fakat çok sağlam olduğunu söyleyemeyeceğim.Elime aldığımda kırılmasın diye son derece nazik davranıyorum.

Essence rujlarının ambalajı rujla aynı renkte bu yüzden istediğiniz rengi son derece kolay seçebiliyorsunuz.Rujun rengi dudakta belli oluyor ama çok yoğun değil.Yani pigmentasyonu orta ayar.Dudağı nemlendirmesi çok güzel.O kadar hafif ki sanki dudak balmı sürmüş gibi hissediyorsunuz.İçinde küçük simler var dudakta pırıl pırıl parlıyor.Ayrıca ruj son derece hoş bir kokuya sahip şeker gibi.Sürümü gayet kolay.Kalıcılık da oldukça az gün içerisinde tazelemek gerektiriyor.Gündelik yaşamda çok yoğun olmayan hafif bir renk kullanmak istediğinizde kullanılabilecek hoş bir ruj.Dudakta duruşuda aşağıdaki gibi.Sevgiler.....


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.